Hadi Futbol Gecesi Hadi İpucu Sorusu Belli Oldu!

0
200
Hadi Futbol Gecesi Hadi İpucu Sorusu Belli Oldu!

Hadi futbol gecesi hadi ipucu sorusu belli oldu! 22.00 da başlayacak olan hadi futbol gecesi futbol severlerin merakla beklediği  yarışmadır.

Günün son yarışması futbol severlerin merakla beklediği hadi futbol gecesidir. Her hafta pazartesi akşamları 22.00 ‘da hadi futbol gecesi yapılmaktadır. Hadi futbol gecesi dışında bugün 2+1 yarışma heyecanı daha yaşanmıştır. İlk olarak 12.30 da sendromsuz hadi yarışması, 20.15 te joker hadisi yarışması ve 20.30 da akşam hadi yarışması yer almaktadır. Yeni haftanın ilk gününde hadi joker kodu paylaşımı gerçekleşmemiştir.

Bugün öğlen saatlerinde hadi YouTube kanalı üzerinden 10 adet hadi ipucu sorusu siz değerli hadiciler için paylaşılmıştır. Bu sorulara her yarışma öncesinde göz atarak yarışmalarda avantaj sağlayabilirsiniz. Bunu sizlere her yarışma öncesinde bir tavsiye olarak dile getireceğiz. Çünkü bugün yapılan öğlen yarışmasında bir soru çok kritik bir noktada çıkmış ve bu sayede birçok hadici finale kadar gelmeyi başarmıştır.

Hadi futbol gecesi 12 tane futbol sorusundan oluşan özel bir yarışmadır. Hadi futbol gecesinde ödül tam 10000tl ‘dir. Sizleri 10000tl ödüle yaklaştıracak ve rakiplerinizden bir adım öne geçirecek şey de hadi ipucu sorusudur. Tabiki hadi joker kodu da sizleri bir adım öne geçirecek bir diğer şeydir. Hadi joker kodu paylaşımı yapılmadığı için tüm hadicileri 20.15 ‘teki joker hadisi yarışmasına katılması beklenmektedir. Joker hadisi yarışmasının hemen ardından akşam hadi yarışması gerçekleşiyor.

Hadi Futbol Gecesi Hadi İpucu Sorusu

Günün son yarışması öncesinde hadi ipucu sorusu da belli oldu. Hadi futbol gecesi hadi ipucu sorusu “İspanya ‘nın en köklü kulüplerinden birinin adını soruyoruz sevgili hadiciler. Los Turcos yani Türkler lakabıyla bilinen bu takım bazı maçlarda Türk Bayrağı açmaları ve İstiklal Marşı ‘nı çalmalarıyla çok konuşulmuştu. “Biz Türkler gibi güçlü ve cesuruz, biz Türküz” diyerek bu lakabı benimseyen İspanyol kulübün adı nedir?” olarak soruldu. İşte günün son yarışmasında futbol severlerin bilgisini sınayacağı bu akşamın son yarışması öncesinde sizin için verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı siz değerli hadicilerle…

HADİ FUTBOL GECESİ HADİ İPUCU CEVABI: RC DEPORTİVO DE LA CORUNA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here