22.00 Hadi Futbol Gecesi Özel Hadi İpucu Sorusu

0
85
22.00 Hadi Futbol Gecesi Özel Hadi İpucu Sorusu

Günün son yarışma heyecanı 22.00 ‘da hadi futbol gecesi özel hadi ipucu sorusu paylaşımının ardından ekranlara geliyor. Hadi futbol gecesi özel yarışması artık yeni saatinde sizlerle.

Hadi futbol gecesi bugünden itibaren artık yeni saatiyle ekranların karşısında olacaktır. Bugünden itibaren her pazartesi saat 22.00 da hadi futbol gecesi sizlerle olacak. 12 tane futbol sorusunun yer aldığı bu özel gecede sizi 10000tl ödüle bir adım yaklaştıracak olan hadi ipucu sorusu da yine sozdeblog.com farkıyla sizlerle.

Günün ikinci yarışma heyecanı Marshall Boya sponsorluğunda 20.30 da 15000tl ödül ve 10000 kişilik hadi joker kodu paylaşımının ardından gerçekleşmiştir. Marshall Boya sponsorluğunda yapılan akşam hadisi öncesinde ne hadi ipucu sorusu verildi merak ediyorsan ilgili yazımıza göz atabilirsin.

Hadi Futbol Gecesi Özel Hadi İpucu Sorusu

Futbol severlerin merak beklediği bu özel gece için hadi ipucu sorusu belli oldu. Günün son yarışma heyecanı öncesinde bu geceye özel hadi yarışmasının hadi ipucu sorusu da tabiki futbol ile alakalı gelmektedir. Futbol tutkunu hadiciler için hadi ipucumuz geliyor.

Hadi ipucu sorusu “Spor Toto Süper Lig ‘de bu sezon kullanılmaya başlanmasıyla maçların gidişatını ve sonuçlarını etkileyen bir sistemden haberdar mıyız?” olarak soruldu. Spor Toto Süper Lig ‘te birçok takımının kaderiyle oynanan, birçok maçta hakem hatalarına göz göre göre izin veren ve tabiri caizse hakemlerin “maçları doğramasına” izin veren bu sistemin ülkemizde kullanılması büyük etki yaratmıştır. İşte bu konudaki hadi ipucu sorusu doğru cevabını sozdeblog.com ailesi olarak araştırıp incelemelerimiz doğrultusunda sizlerle paylaşıyoruz.

HADİ FUTBOL GECESİ HADİ İPUCU CEVABI: VAR SİSTEMİ

Hadi Joker Kodu

Hadi joker kodu paylaşımı konusuna gelecek olursak bugün sadece Marshall Boya sponsorluğunda yapılan akşam hadisi öncesinde 10000 kişilik hadi joker kodu verilmiştir. Bunun dışında ne sendromsuz pazartesi yarışmasında ne de futbol gecesi öncesinde bir hadi joker kodu paylaşımı gerçekleşmemiştir. Bugün 10000 kişilik verilen hadi joker kodunu öğrenmek içinde akşam hadisi yazımıza göz atabilirsiniz.

Ülkemizde uygulanan var sistemi gibi tepki çeken hadi ekibi artık hadi joker kodu paylaşımlarını artırmalıdır. Hadi joker kodu hadicilere yarışmayı sevdiren ve onları aslında bu uygulamaya bağlayan bir güzelliktir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here