Hadi İpucu Yayınlandı Mı ? 27 Aralık Hadi İpucu Sorusu ?

0
304
hadi 27 aralık ipucu sorusu

Hadi ipucu ipucu sorusu ve joker kodu her zaman olduğu gibi bugünde yoğun ilgi görüyor. Hadi 26 aralık öğlen yarışmasında 10.000 tl ödül Vestel den gelmiş ama joker kodu dağıtılmamıştı. Akşam yarışmalarından ilki Falım Sakız sponsorluğunda 20.000 tl ödül ve 20.000 joker koduyla geçmişti. Son olarak ise Zor Hadi yarışmasıyla 10.000 tl ödüllü yarışmada kazanan çıkmayınca ödül bir sonraki haftaya devretti ve gün tamamlanmıştı. Hadi ipucu yayınlandı mı sorusunun cevabı ise yazımızın devamındadır.

Zor Hadi nedir ?

Zor hadi nedir, 20 sorudan oluşan Hadi tarihindeki kişi başı en büyük ödüllerin düştüğü ayrı bir yarışmacı kitlesi olan yarışmadır. 26 Aralık akşamı 21.30 da gerçekleştirilen 10.000 tl ödüllü zor hadi yarışmasında ise 19. soruya geldiğimizde kalan yarışmacılar yanlış cevap vererek ve joker hakları tükendiğinden final sorusu format gereği soruldu ama cevap verecek kimse yoktu. Bu durumda 10.000 tl ödül haftaya çarşamba gününe devretmiş oldu.
Zor hadi haftaya çarşamba 20.000 tl ödüllü olacak ve bu haftan 10.000 tl si devrettiği için yarışmada 19 soru sorulacaktır.

Hadi yılbaşı süprizleri nelerdir ?

Son günlerde merak edilen bir diğer konu ise hadi yılbaşı süprizleri nelerdir oldu. Herkesin merakla beklediği 31 Aralık 2018 20.30 yarışmasında ödül kaç para olacak. Kulislerde birçok büyük rakamın telafuz edildiği yılbaşı özel programında başka ne gibi süprizler olacağı adeta merak konusudur.

Hadi instagram hesabı kapandı mı ?

Dün akşam 21.30 zor hadi yarışmasını kazanan çıkmayıp haftaya devrettiği paylaşımdan bir süre sonra hadi instagram hesabına ulaşılamadı, o anda ilk akla gelense acaba “hadi instagram hesabı kapandı mı” oldu. Özellikle yılbaşı süprizlerine az bir zaman kalmışken büyük şok etkisi yaratan olan olarak gündeme oturdu. Akıllara gelen sorularsa birbirinden değişik. Acaba Hadi ekibi gündem olup yılbaşı süprizlerini arttırmak için mi kendi kendilerine kapadılar, yoksa instagramda bazı kötü niyetli kişilerin saldırılarına mı maruz kaldılar, bir diğer ihtimal ise paraların ödenmediği konusunda hadi instagram hesabının paylaşımlarının altına boykot yorumları geldiği görülüyordu belkide bundan kaynaklı kapanma durumuda yaşanmış olabilir. Bu sıcak gelişmeyle ilgili haberler geldikçe sizlere duyuracağız.

Hadi 27 Aralık 12.30 yarışması ipucu sorusu nedir ?

Hadi 27 Aralık 12.30 yarışmasında ödül sponsor olmadığı için 6.000 liradır. Genelde bu ödül miktarı sponsor olmadığında hadi öğlen yarışmalarında uygulanan rakamdır. Peki bu gelişmelerin ardından insanların merak ettiği konu ise 6.000 tl ödüllü hadi 27 aralık 12.30 yarışması gerçekleşecek mi, çünkü her zaman açıklamaları yaptıkları resmi hadi instagram hesabına ulaşılamıyor. Bugün yarışma yapılsa bile yine joker kodu paylaşılmayacaktır. Hadi yarışması ipucu sorusu nedir dersekte o konuda elde edilen bilgiye göre “Bakalım, insanları aldatarak efendisi için zenginlik ve saygınlık elde etme peşinde koşan masal kahramanının ismini doğru bilebilecek misin ? ” sorusu soruldu. Canlı gerçek para ödüllü bilgi yarışması olan Hadi yarışması ipucu sorusu nedir ve cevabı nedir derseniz işte sizler için araştırdık ve bulduk….

İPUCU CEVABI: ÇİZMELİ KEDİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here