Hadi Joker Kodu Hadi Youtube Kanalında

0
384
Hadi Joker Kodu Hadi Youtube Kanalında

Yoğun yarışma temposunda öğlen yapılan iki yarışmada hadi joker kodu paylaşılmamıştı. Bugün 12.30 yarışması esnasında sunucu Müge Boz bugün saat 17.00 ‘da hadi joker kodu hadi youtube kanalında olacak diye söyledi.

Hadi magazin yarışması ve hadi 12.30 yarışması öncesinde hadi joker kodu paylaşılmamış olması ve son zamanlarda yarışmalarda sponsor olmayınca hadi joker kodu paylaşımları azalmıştı. Hadi joker kodu paylaşımlarının azalmasıda hadi severlerin büyük tepkisini çekmeye başlamıştı.

Hadi ekibi gelen tepkileri göz önünde bulundurdu ve sürpriz bir gelişme yaşandı. Yaşanan bu sürpriz gelişme nedir? Hadi canlı bilgi yarışması içinde geçerli saat 17.00 ‘da Hadi Youtube kanalında hadi joker kodu verilecektir.

Hadi Youtube Kanalı Hadi Joker Kodu

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bugün hadi joker kodu gelişmeleri yaşanmaktadır. Bunlardan bir tanesi saatler önce hadi instagram hesabının story kısmında verilen hadi joker koduydu. Sozdeblog.com ailesi olarak verilen fragman videosundan saniyeler içerisinde hadi joker kodunu alıp yorum kısmında sizlere sunmuşturk.

Bu akşam yarışması öncesinde resmi Hadi Youtube kanalında hadi joker kodu verilecektir. Yüzbinlerce kişinin merakla beklediği hadi joker kodu her zamanki gibi sozdeblog.com ayrıcalığıyla ilk anda sizlerle olacaktır. Daha fazla bilgi ve detay için paylaşımlarımıza göz atmayı unutmayın.

HADİ YOUTUBE KANALI HADİ JOKER KODU: PAPARAZZİ

Hadi Akşam Yarışması

Saatler 13.30 ‘u gösterdiğinde verilen hadi joker kodu ve saatler 17.00 ‘ı gösterdiğinde verilen hadi joker kodu paylaşımlarının ardından gözler hadi akşam yarışmasına çevrildi. Bugünün son yarışması olacak olan hadi akşam yarışması saat 20.30 ‘da başlayacaktır. Birbirinden güzel sürprizlerin yaşandığı bugünde, hadi akşam yarışması hadicilerin üçüncü yarışma heyecanı olacaktır.

Hadi akşam yarışması öncesinde gece yarısına kadar geçerli olan hadi joker kodunu aldığınızı düşünüyorum. Hadi joker kodunu alan hadiciler şimdi de hadi akşam yarışmasında 7. soruyu doğru cevaplayıp finale emin adımlarla gitmek istiyordur. Bu yüzden yarışmaya saatler kala sozdeblog.com ayrıcalığıyla en doğru ve en hızlı hadi akşam yarışması ipucu sorusu ve cevabına sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz. Her zaman hadi yarışmalarında bir adım önde başlamak istiyorsanız sizlerde paylaşımlarımızı takip edip , site içi bildirimleri açmayı unutmayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here