Hadi Joker Kodu Kazanma

0
407
hadi joker kodu kazanma

Merhaba arkadaşlar hadi joker kodu kazanma adlı makalemizle tekrar karşınızdayız. Aktif olarak 500 binden fazla kişinin uygulamada yarışmalara katıldığı 12 soruluk bir bilgi yarışması olan Hadi de en önemli konulardan biriside yarışma öncesi joker kodu kazanmadır.

Joker kodları sizlerinde bildiği üzere çok hızlı tükeniyor. Bu durumda yapılması gereken bir kaç noktaya değineceğim bu yazımda. Mesela bugünkü Hadi Vestel Özel yarışması 12.30 yarışması öncesinde joker kodu paylaşılması bekleniyor. Bizlerin tahmini saat 10.00 da bu kodun siz değerli hadi severlerle paylaşılmasını bekliyoruz.

Peki sadece joker kodları saat 10.00 da mı veriliyor tabiki hayır. Akşam 20.30 yarışmalarından öncede sponsorlar aracılığıyla joker kodu paylaşımları yapılmaktadır. Bunlar içinse tahmini saat aralıkları mecvuttur. Genelde saat 13.00-15.30 arasında paylaşımlar gerçekleştirilmektedir.

O uygulamayı indir bu uygulamayı indir joker kazan gibi konulardan sıkıldıysanız günlük paylaşımlarımızı takip ederek bizler sizlere araştırıp bularak joker kodları ve ipuçlarını sunmaktayız.

Bir diğer joker kazanabileceğiniz yöntem ise Google Play Store ya da AppStore dan Bip uygulamasını indirip keşfet kısmından hadi kanalını takip ederekte haftada 1 kere tek kullanımlık joker kodu kazanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here