Hadi Joker Kodu Nedir ? Hadi Joker Kodu Nasıl Kazanılır ?

0
393
hadi joker kodu nedir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere hadi joker kodu nedir ve hadi joker kodu nasıl kazanılır bunlardan bahsedeceğim. Öncelikle hadi joker kodu nedir dediğimizde önceden hadi oyunu ekibi tarafından 14.30 ya da 19.30 gibi belli başlı saatlerde sosyal medya hesaplarından joker kodu paylaşımları yapılırdı.

Bu konuda tecrübeli hadi müdavimleri de bu bahsettiğim saatleri hatırlayacaklardır. Peki bu hadi joker kodu ne işe yarar diye uygulamayı indiripte yeni başlayacak olan arkadaşlarda olabilir aramızda. Hadi joker kodu sadece hadi uygulamasında geçerli ve size her yarışmada 1 kereye mahsus kullanabileceğiniz bir can verir.

Hadi joker kodu nedir kısmında hala kafanıza takılan kısımlar var ise bu yazımın altına yorum atarak sorabilirsiniz bende elimden geldiği şekilde en objektif açıklamalarla sorularınızı yanıtlyabilirim. Şimdi gelelim bir diğer merak konusu soruya…

Bir diğer merak edilen konuysa hadi joker kodu nasıl kazanılır elbette bunun için bir çok düşünce mevcuttur, dilerseniz şimdi bu konuyu aydınlığa kavuşturalım. Sevgili arkadaşlar hadi oyunu için joker kodları artık yarışmalardan bir kaç saat önce verilmektedir. Bir örnek üzerinden anlatalım ve eminim daha net anlaşılacaktır.

Hadi oyununda hafta içi her gün 12.30 yarışmaları vardır. Bu yarışmalarda sponsor var ise %90 joker kodu dağıtılacaktır. Peki ama bu joker kodu saat kaç veriliyor bu da tabiki işin sırrı, insanlarda ne kadar merak uyanırsa o kadar çok joker kodunun paylaşılacağı ana kadar sosyal medya sayfalarında aktif olmanız gerekecektir. Lakin az öncede bahsettiğim gibi eğerki 12.30 yarışmasında bir sponsor var ise %95 ihtimalle joker kodu saat 10.00 da paylaşılacaktır.

Hadi oyununda joker kodu sizde takdir edersinizki kitlesi arttığı için 2 dakika bile dolmadan tükendiğini görüyorsunuzdur. Bunun için bizim naçizane tavsiyemiz mümkün olduğunca 10.00 dan önce aktif olmanız ve joker kodunu kapmanızdır. Hadi joker kodunu aldım ama nereye yazacağım bilmiyorum diyorsanız Hadi Canlı Bilgi Yarışması yazımıza bakınız.

Başka nasıl joker kodu kazanırım diyorsanız size öncelikle tavsiyemiz hadi joker kodu kazanma adlı makalemizi okumanızdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here