6 Şubat 12.30 Çarşamba Hadi Joker ve İpucu

0
108
6 Şubat 12.30 Çarşamba Hadi Joker ve İpucu

Çarşamba gününün ilk yarışması hadi joker ve ipucu paylaşımlarının ardından 12.30 ‘da sizlerle olacaktır. Bugün saatler 11.00 ‘ı gösterdiğinde ise bir sürpriz yapıldı.

Bugün 11.00 ‘da yine Hadi Youtube kanalı üzerinden hadi yarışması öncesi bir sürpriz yaplışmış oldu. Hadi Youtube kanalı üzerinden yapılan sürpriz genelde hadi joker kodu paylaşımı oluyor ve bugünde tam olarak öyle oldu. 12.30 yarışması öncesinde yapılan bu hadi joker kodu sürprizi büyük beğeni topladı.

Dün akşamki Fizy katkılarıyla gerçekleşen hadi müzik gecesi büyük ödülle gerçekleşti. Hadi müzik gecesi öncesinde verilen bilgiler nelerdi öğrenmek için Hadi Müzik Gecesi yazımızı okuyabilirsiniz.

Her gün sizler için en doğru bilgiyi araştırıp sunmak için emek harcamaktayız. Umarım sizlerde vermiş olduğumuz hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu doğru cevabı sayesinde hadi yarışmalarında finallere kalıp kazanan kişilerden olursunuz.

Hadi Yarışması Ödülü

Artık bilindiği üzere 12.30 hadi yarışması ödülü 10.000tl ‘ye yükseltilmişti. Bugünde yapılacak olan hadi yarışması ödülü 10.000tl olarak açıklandı. Finale kalıpta final sorusuna doğru cevap veren hadiciler 10.000tl ödülü eşit olarak paylaşacaktır.

Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Hadi yarışması ipucu sorusu belli oldu. Hadi yarışması ipucu sorusu ve doğru cevabı sayesinde yarışmanın 7. sorusu doğru cevaplanmaktadır. Bugünkü ipucu sorusu ise Osmanlıya kadar dayanan bir içecekten geliyor.

Hadi ipucu sorusu ” Kuru meyvelerin şekerli suyla kaynatılmasından elde edilen içecek nedir?” olarak soruldu. Hadi ipucu sorusu doğru cevabı her zaman olduğu gibi bugünde sozdeblog.com ayrıcalığıyla sizlerlel oluyor.

HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: HOŞAF

Hadi Yarışması Joker Kodu

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bugün saatler 11.00 ‘ı gösterdiğinde Hadi Youtube kanalı üzerinden 12.30 hadi yarışması joker kodu paylaşımı niteliğinde hadi joker kodu verilmiştir. Verilen bu hadi joker kodu saat gece 00.00 ‘ı gösterene kadar alınabilecektir. Eğer hala almadıysan elini çabuk tutup aşağıda vereceğimiz hadi joker kodunu kopyala ve hadi uygulamasına girerek al.

Hadi joker kodu sayesinde yarışma esnasında bir soruyu boş bırakma ya da yanlış yapma hakkına sahip oluyorsunuz. Bugünde sozdeblog.com ailesi olarak sizler için hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu konularında araştırmalar yaparak sizlere en hızlı ve en doğru bilgileri aktarıyoruz.

HADİ YARIŞMASI JOKER KODU: HADİSEV

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here