20000TL Ödüllü Hadi Koruncuk Vakfı Yarışması İpucu Sorusu

0
101
20000TL Ödüllü Hadi Koruncuk Vakfı Yarışması İpucu Sorusu

Bugünün son yarışması 20000tl ödüllü Hadi Koruncuk Vakfı yarışması ipucu sorusu paylaşımının ardından saatler 20.30 ‘u gösterdiğinde sizlerle olacak. Hadi yarışması bugün korunmaya muhtaç çocuklar için farkındalık oluşturmak adına düzenleniyor.

Günün son yarışma heyecanına az bir süre kalmış bulunmakta. Her gün birbirinden özel yarışmaların yapıldığı hadi bilgi yarışmasında bugün akşam 20.30 ‘daki bu özel hadi yarışması içinde yine bir sosyal sorumluluk projesi ele alınmaktadır. Türkiye ‘de korunmaya muhtaç çocuklar için kurulmuş olan Koruncuk Vakfı bu akşamki yarışmada sosyal sorumluluk projesinin konusunu oluşturmaktadır.

Bir diğer vermek istediğimiz bilgide 10 Şubat pazar günü saat 18.00 ‘da Ceyda Düvenci ‘nin sunumuyla Ailece Hadi Yarışması başlıyor. Anneleri, babaları ve çocukları beraber ekran başına toplayacak olan ailece hadi yarışması bundan sonra Ceyda Düvenci ile evlerinize konuk oluyor. Birbirinden özel hadi yarışması sunucuları arasına Özge Ulusoy ‘un ardından şimdide Ceyda Düvenci katılıyor. Bundan sonra hadi sunucusu olarak evlerinize konuk olacak Ceyda Düvenci ilk hadi yarışması sunumunu 10 Şubat pazar günü saat 18.00 ‘da Ailece Hadi Yarışması ile gerçekleştirecektir.

Hadi Koruncuk Vakfı Yarışması İpucu Sorusu

Her zaman sosyal sorumluluk projelerine imza atan hadi bilgi yarışması bu akşam 20.30 ‘da Hadi Koruncuk Vakfı yarışması ipucu sorusu da belli oldu. Bu akşaım bu güzide yarışmasında sizlere 7. soruyu doğru cevaplamanızı sağlayacak hadi ipucu sorusu Koruncuk Vakfı tarafından verilmektedir.

20000tl ödüllü bu akşamın son yarışmasında hadi ipucu sorusu “40. yılını kutlayan Koruncuk Vakfı ‘nın sloganı nedir biliyor musunuz?” olarak soruldu. Peki bu güzide işlere imza atan ve Türkiye ‘de korunmaya muhtaç çocuklar için her türlü projeye imza atan Koruncuk Vakfı ‘nın sloganı nedir sorusunun doğru cevabını sozdeblog.com ailesi olarak en hızlı ve en doğru bir biçimde sizlere sunuyoruz.

HADİ KORUNCUK VAKFI YARIŞMASI İPUCU CEVABI: EL VER, HAYATA TUTUNSUN

Hadi Koruncuk Vakfı Yarışması Joker Kodu

Günün son yarışması 20.30 Hadi Koruncuk Vakfı yarışması joker kodu paylaşımı olmamıştır. Hadi joker kodunun verilmediği bu yarışmadan önceki diğer hadi yarışmalarında da aslında joker kodu paylaşımı yapılmamıştır. Ancak sozdeblog.com ailesi olarak sizlere 10000tl ödüllü 12.30 Hadi Yarışması öncesinde hediye tek kullanımlık joker kodu vermiştik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here