10000TL Ödüllü Hadi Magazin Joker Kodu ve Hadi İpucu

0
137
10000TL Ödüllü Hadi Magazin Joker Kodu ve Hadi İpucu

Haftanın ikinci günün ilk yarışması Özge Ulusoy ‘un sunumuyla 11.30 ‘da 10000tl ödüllü hadi magazin joker kodu ve hadi ipucu sorusu paylaşımının ardından başlamaktadır. Günün ilk yarışma heyecanı öncesi ödül tam 10000tl ‘dir.

Hadi magazin yarışması çok kısa bir süre önce hadi ailesine katılmasına rağmen ilgi gören hadi yarışmalarından biri olmuş durumdadır. Özge Ulusoy ‘un eğlenceli sunumlarıyla güne merhaba diyen hadi magazin yarışması Salı ve Perşembe günleri 11.30 ‘da başlamaktadır. Geçen perşembe yapılan hadi magazin yarışması öncesinde neler yaşanmıştı hadi ipucu sorusu ve hadi joker kodu neydi tüm merak edilenlere hadi magazin yarışması yazımızdan ulaşılabilir.

Hadi magazin yarışmasının ardından gerçekleştirilecek öğlen hadisi Pharmaton katkılarıyla yapılacaktır. Yarışma öncesinde verilecek hadi joker kodundan faydalanmak için sende yazılarımı takip et ve site bildirimlerini açmayı unutma.

Hadi Magazin İpucu Sorusu

Hadi magazin ipucu sorusu belli oldu. Eğlenceli bir yarışma olan hadi magazin 10000tl ödüle bir adım yaklaştıracak olan hadi magazin ipucu sorusu sizler için geliyor. Özge Ulusoy ‘un sunumuyla 11.30 ‘da başlayacak olan hadi magazin ipucu sorusu ve doğru cevabı  sozdeblog.com farkıyla sizlerle.

Hadi ipucu sorusu “Sosyal medyada mesafeli durmasıyla bilinen şovmen Beyazıt Öztürk ‘ün Beyazla adıyla bir Youtube kanalı açtığını biliyor musun? Peki Beyazıt Öztürk ‘ün yeni açtığı YouTube kanalında konuk ettiği ilk kişi kimdir? ” olarak soruldu. İşte o çok merak edilen magazin yarışması hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle..

HADİ MAGAZİN İPUCU CEVABI: YILMAZ ERDOĞAN

Hadi Magazin Joker Kodu

Hadi magazin joker kodu paylaşımı yapılmamıştır. Ancak hadi joker kodu paylaşımı 12.30 yarışması öncesinde Pharmaton tarafından verilecektir. 12.30 ‘da hadi yarışması Pharmaton tarafından finanse edilmektedir. Pharmaton özel hadi yarışması öncesinde 20000 kişilik hadi joker kodu sizi bekliyor olacak.

Evet yarışma esnasında bir soruyu boş bırakma ya da yanlış yapma hakkı tanıyan hadi joker kodu paylaşımı çok kritik öneme sahiptir. Bugün 3 yarışma heyecanından ilkinde hadi joker kodu paylaşımı olmadı. Ancak ikinci ve üçüncü yarışma heyecanı öncesinde hadi joker kodu paylaşımları gerçekleştirilecektir sakın kaçırmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here