Özge Ulusoy İle Hadi Magazin Yarışması Başlıyor!

0
147
Özge Ulusoy İle Hadi Magazin Yarışması Başlıyor!

Eğlenceli sunumuyla insanların beğenisini kazanan Özge Ulusoy ile hadi magazin yarışması başlıyor sakın kaçırmayın. Normalde her hafta salı ve perşembe günleri 11.30 ‘da yapılan hadi magazin yarışması bugün 13.15 ‘te başlıyor.

Ünlülerin özel hayatlarının ele alındığı, sosyal medyayı sallayan olayların soru olarak geldiği hadi magazin yarışması başlıyor. Hadi magazin yarışmasının artık saati değişmiştir. Eskiden 11.30 ‘da yapılan ve saat konusunda büyük tepkiler çeken hadi magazin yarışması bundan sonra perşembe günleri 13.15 ‘te yapılacaktır. Hadi ailesine tam anlamıyla adapte olamayan belkide ilk ve tek yarışma özelliğine de sahiptir. Çünkü hadi girişimi ilk çıktığı anda bir bilgi yarışması olarak lanse edilmiştir. Ancak hadi magazin yarışmasında bilgiden çok dedikodu tarzı olayların yer aldığı, sansasyonel haberlerin oluştuğu, insanların özel hayatlarından gelen soruların yer aldığı bir yarışma türüdür. Bu yüzden hadi ailesi içerisindeki belkide ahenki bozan tek çürük elmada hadi magazin yarışması olabilir.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada olay olarak gündeme oturan, hadi magazin yarışması sunucusu Özge Ulusoy ‘un resmi twitter hesabı hacklenmiştir. Bu konuda resmi twitter hesabını kurtarmak için çok çaba sarf eden Özge Ulusoy hala twitter hesabına kavuşamamıştır. Şu günlerde Özge Ulusoy ‘un resmi twitter hesabını aratmak istediğinizde artık bir uyarı ekranıyla karşılaşıyorsunuz. “Dikkat: Bu hesap geçici olarak sınırlandırıldı.” gibi uyarı görüyorsunuz.

Hadi Magazin Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Hadi magazin yarışması hadi ipucu sorusu paylaşımının ardından belki de 10000tl ödüle bir adım yaklaşacaksınız. Hadi magazin yarışması öncesinde gözler tabikide hadi ipucu sorusunun yine hangi ünlü ismin hayatından geleceği merak konusu olmuştur. Hadi magazin yarışması bizler için hadi ailesi içerisinde yer alan bir çürük elma misali olduğunu söylemiştik. Bu konuda görüşlerimiz hala aynı ve bizler bir bilgi yarışmasında böylesine anlamsız yarışmaların yer almasına karşıyızdır. Ama siz değerli okuyucularımız için her hadi yarışması öncesinde o yarışma ile ilgili sizlere bilgi aktarmaya devam edeceğiz.

Günün ikinci yarışma heyecanı öncesinde hadi ipucu sorusu “Sevgililer Günü ‘nde, Özbekistan ‘da kadın hayranlarıyla buluşup yemek yiyen ünlü oyuncumuz kimdir biliyor muyuz? ” olarak soruldu. Hadi ipucu sorusu doğru cevabı yine sozdeblog.com farkıyla sizlerle buluşuyor. Sizde kağıt kalemi çıkartıp hadi ipucu sorusu doğru cevabını not etmeyi sakın unutmayın.

HADİ MAGAZİN YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: BURAK ÖZÇİVİT

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here