Hadi Magazin Yarışması Sunucusu Kim ?

0
400
Hadi Magazin Sunucusu Özge Ulusoy

3 Ocak 12.30 Hadi magazin yarışması sunucusu bugün Özge Ulusoy oldu. Bundan sonra hadi magazin yarışması sunuculuğunu Özge Ulusoy yapacak.

Dünden beri açıklanan 12.30 yarışması ödülü 6.000tl iken, bugün yarışmada süpriz bir sunucu ekranların karşısına çıktı ve ödül ona özel 20.000 tl olarak değiştirilmiştir. Bugün yapılan paylaşımlardan sonra ekranların karşısına ünlü sunucu Özge Ulusoy ‘u ve ödülü gören hadi bilgi yarışması severler şaşkınlığa uğradılar.

Özge Ulusoy Kimdir ?

Özge Ulusoy, Miss Turkey 2003 ikincisi ünlü profesyonel Türk manken, sunucu, sinema ve dizi oyuncusudur. Özge Ulusoy, 28 Ekim 1982 yılında Ankara ‘da dünyaya gelmiştir. Armağan Ulusoy ve Haydar Ulusoy çiftinin en küçük çocuğudur. İlköğretim eğitimini tamamladıktan sonra ünlü sunucu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Klasik Bale Bölümünde ortaokul ve lise öğrenimini tamamlamıştır.

Ardından üniversite eğitiminin de iki senesini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı ‘nda okuduktan sonra İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı ’na geçmiştir. Üniversite eğitiminin son senesinde sınıf atlayarak Klasik Bale Bölümü ’nden mezun olmuştur. Daha sonra 2005 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat Yonetimi Bölümü ’nde  okuyarak 2007 yılında bu üniversiteden de mezun olmuştur.

Bugünkü yarışma öncesi yaptığımız 2019 yılı hadi bilgi yarışması nasıl olacak adlı makalemizde sizlere yeni süprizler olacağını söylemiştik. İşte o süprizlerden iki tanesi bugün yaşanmış oldu. Bunlardan bir tanesi sunucu olarak Özge Ulusoy ‘un karşımıza çıkması ve ödülün 6.000 tl den 20.000 tl ye çıkarılması oldu.

Peki süprizler bu kadar mı diye merak edebilirsiniz fakat tabiki de bu kadar değil. Müge Boz ‘un katkılarıyla bugün saat 17.00 da sizlere hadi joker kodu paylaşımı yapılacaktır. Bu paylaşımı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bugün düzenlenen 12.30 Hadi magazin yarışmasında 20.000tl ödülü eşit bir şekilde paylaşmak üzere kazanan kişi sayısı 12 bin 119 kişi ve kişi başı ödül ise 1 lira 65 kuruş olarak dağıtıldı. Yılın ilk magazin yarışmasında bu kategorinin ilk kazananları olarak hadi bilgi yarışması tarihine geçmiş oldular.

Şimdi gözler ise akşam 20.30 da düzenlenecek olan 10.000 tl ödüllü yarışmaya çevrilmiş durumdadır. Bu yarışma öncesi hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu paylaşımlarımızı dikkatle takip ediniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here