Hadi Müzik Gecesi Fizy Hadi Joker ve Hadi İpucu Sorusu

4
130
Hadi Müzik Gecesi Fizy Hadi Joker ve Hadi İpucu Sorusu

Günün üçüncü yarışma heyecanı hadi müzik gecesi fizy hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu paylaşımının ardından saat 20.30 ‘da Müge Boz ‘un sunumuyla sizlerle..

Pharmaton ‘un katkılarıyla 10000tl ödülle gerçekleşen Pharmaton özel hadi yarışması az önce bitmiş bulunmaktadır. Pharmaton ‘un enerjisiyle başlayan hadi severler şimdi tam gaz hadi müzik gecesini beklemektedir. Hadi müzik gecesi öncesinde yapılan ve hadi joker kodunun verildiği 12.30 Pharmaton özel hadi yarışmasıyla ilgili merak edilenleri sizlerle paylaşmıştık.

Günün son yarışma heyecanında ise her hafta salı akşamlarının vazgeçilmezi hadi müzik gecesi Fizy katkılarıyla gerçekleşecektir. Her hafta büyük ödüllerin verildiği, birbirinden özel soruların yer aldığı ve hadicilerin olmazsa olmazı hadi joker kodunun paylaşıldığı had müzik gecesi 20.30 ‘da Müge Boz ‘un sunumuyla 30000tl ödülle karşınızda olacaktır. Bu eşsiz müzik ziyafetiyle dolu geceyi sakın kaçırmayın.

Fizy Müzik Gecesi Hadi İpucu Sorusu

Günün son yarışması Fizy katkılarıyla her hafta düzenlenen fizy müzik gecesi hadi ipucu sorusu paylaşımının ardından başlamaktadır. Bu akşamın hadi ipucu sorusu hangi albümün kaçıncı parçasını seslendiren sanatçıymış gibi sorulara dalıp vakit kaybetme. Sende her hadici gibi sozdeblog.com da paylaşılan yazıları düzenli bir biçimde takip ederek hadi bilgi yarışmasında kazanma şansını artırabilirsin.

Bizler size en iyi şekilde hizmet sunmakta için bulunmaktayız. Her zaman en doğru ve en hızlı bilginin tek adresi sozdeblog.com ailesi olarak başarımızla gurur duymaktayız. Bugün akşamın son yarışmasının hadi ipucu sorusu “Güncel Popüler listesindeki 5. Şarkıyı seslendiren şarkıcıyı not etmeyi unutma. ” olarak verildi. Peki hadi ipucu sorusunun doğru cevabı nedir diye düşünüyorsanız işte yanıtı siz değerli hadicilerle..

FİZY MÜZİK GECESİ HADİ İPUCU CEVABI: BU DA GEÇECEK – GÖKSEL

Fizy Müzik Gecesi Hadi Joker Kodu

Her hafta salı akşamı 20.30 ‘da yapılan fizy müzik gecesi hadi joker kodu paylaşımıyla kendinden söz ettirmektedir. Her fizy müzik gecesi yarışması öncesinde ödülle orantılı olarak Fizy tarafından hadi joker kodu verilmektedir. Biz sozdeblog.com olarak bu hadi joker kodu paylaşımlarını en hızlı ve en doğru biçimde sizlerle buluşturmaktayız.

Her zaman olduğu gibi bu akşamda fizy müzik gecesi joker kodu paylaşımı sozdeblog.com ‘daki yerini alıyor. Bizler sizin için araştırıp bulduğumu hadi joker kodu paylaşımlarını anında yapmaktayız. Her gün olduğu bugünkü hadi joker kodu da sizlerle. Hemen aşağıda yazan hadi joker kodunu kopyalayıp alın ve hadi uygulamasında ilgili alana girerek bu akşamki yarışmada joker hakkını edinin.

FİZY MÜZİK GECESİ HADİ JOKER KODU: R5Y7UIK9

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here