10000TL Ödüllü Hadi Perşembe Yarışması İpucu Sorusu

0
104
10000TL Ödüllü Hadi Perşembe Yarışması İpucu Sorusu

Günün ikinci yarışması 10000tl ödüllü hadi perşembe yarışması ipucu sorusu paylaşımı ardından 12.30 ‘da başlayacaktır.

Günün ilk yarışması hadi magazin yarışması ile ilgili merak ettiklerinizi de 11.30 Hadi Magazin Yarışması yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz. Hadi magazin yarışması sunucusu Özge Ulusoy iyi bir performans sunmaktadır. Gereksiz yere boş muhabbetler yapmadan sorularını sorup cevaplarını açıklayarak hadi severlerin vaktini almadan yarışmayı bitirmektedir. Hadi magazin yarışması 15 dakika gibi kısa bir sürede bitmiş oldu.

Günün ikinci yarışma heyecanında ödül yine 10000tl olarak belirlenmiştir. Final sorusuna kadar gelmeyi başarabilen hadi severler arasından final sorusuna doğru cevap veren hadiciler günün ikinci ödülü olan 10000tl ‘yi aralarında bölüşeceklerdir. Sizde kazanma şansınızı her geçen gün artırmak istiyorsanız sizler için vermiş olduğumuz ipucu sorusu doğru cevaplarını ve hadi joker kodu paylaşımlarımızı takip ediniz ve site içi bildirimleri açarak anında haberdar olabilirsiniz.

Hadi Perşembe Yarışması İpucu Sorusu

Hadi perşembe yarışması ipucu sorusu doğru cevabı sayesinde yarışmanın 7. sorusu kolaylıkla geçilebilecektir. 12.30 ‘daki Hadi perşembe yarışması ipucu sorusu belli oldu. 10000tl ödüle bir adım yaklaştıracak olan hadi ipucu sorusu doğru cevabı nedir?

Sozdeblog.com olarak sizlere her zaman en hızlı, en doğru ve en kaliteli hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Günün ikinci yarışması 12.30 hadi perşembe yarışması ipucu sorusu doğru cevabı siz değerli okuyucularımız için hemen aşağıda verilmiştir. Yarışma öncesinde 7. sorunun doğru cevabını not almayı unutmayın.

HADİ PERŞEMBE YARIŞMASI İPUCU CEVABI: SIDNEY LUMET

Hadi Perşembe Yarışması Joker Kodu

Son zamanlarda hadi ekibi tarafından Hadi Youtube kanalı üzerinden hadi joker kodu paylaşımı yapılıyordu. Ancak günün ilk yarışmasında ve ikinci yarışması olan hadi perşembe yarışması joker kodu paylaşımı yapılmamıştır. Sozdeblog.com olarakta elimizde bulunana şanslı ve hızlı bir kişinin kullanabileceği hediye tek kullanımlık joker kodunu sizlerle paylaşacağız.

Hediye tek kullanımlık hadi joker kodu sayesinde şanslı ve hızlı bir okuyucumuz hemen aşağıda yer alan hadi joker kodunu kopyalayıp hadi uygulamasına giren ilk kişi joker hakkını kazanmış olacaktır. Ara sıra bu tür hediye paylaşımları sozdeblog.com olarak yapmaktayız.

HEDİYE TEK KULLANIMLIK JOKER KODU: T65BYI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here