10000TL Ödüllü Hadi Resimli Hadi İpucu Sorusu

0
140
10000TL Ödüllü Hadi Resimli Hadi İpucu Sorusu

Her hafta Cuma günleri düzenlenen hadi resimli hadi ipucu sorusu bugün 19.30 da siz değerli hadi severlerle olacaktır. 10000tl ödülle gerçekleşecek bu yarışma heyecanı diğer hadi yarışma türlerinden biraz farklıdır.

Öncelikle günün ilk yarışması olan öğle hadisi öncesinde neler yaşandı, hangi bilgiler paylaşıldı öğrenmek için 15 Şubat Öğle Hadisi yazımıza göz atabilirsiniz. Ardından günün ikinci yarışması olan 19.30 Hadi resimli yarışması hakkında sizlere bilgiler sunalım.

Hadi resimli yarışmasının diğer yarışmalardan farklı kuralları bulunmaktadır. Birçok hadi yarışmasıyla tabiki ortak özellikleride bulunmaktadır. Lakin hadi bilgi yarışması geçmişine bakıldığında resmli hadi yarışmasında kişi başı ödülün diğer yarışmalardan bir tık daha fazla olduğunu görebilirsiniz. Resimli hadi yarışması öncesinde hadi resmi instagram hesabından diğer yarışmalarda olduğu gibi hadi ipucu sorusu verilmemektedir. Hadi resmi instagram hesabı üzerinden resimli hadi yarışması dışında kalan tüm hadi yarışmaları öncesinde hadi ipucu sorusu paylaşımı yapılmaktadır. İşte bu da resimli hadi yarışmasını diğer yarışmalardan ayıran olumsuz bir özelliğidir.

Hadi Resimli Yarışması Kuralları

Hadi resimli yarışması kurallarından ilki diğer hadi yarışmalarında 12 adet soru bulunurken, resimli hadi yarışmasında 10 soru bulunmaktadır. Resimli hadi yarışmasında da diğer hadi yarışmalarında olduğu gibi final sorusundan önceki soruya kadar joker hakkı kullanılabilmektedir. Bu konuda tek istisnai bir yarışma vardır. İstani hadi yarışması ise hadi 100 yarışması kuralıdır. Çünkü hadi 100 yarışmasında final sorusu olmadığından böyle bir ayrım yapılamıyor. Ancak hadi 100 yarışmasında da 11. soruya kadar hadi joker hakkı kullanılabilmektedir.

Her hafta Cuma günleri 10000tl ödülle düzenlenmektedir. Aslında genel anlam itibariyle çok eğlenceli bir yarışmadır. Resimli hadi yarışmasında sorulardan önce, sorularla ilgili fotoğrafın sadece bir kısmı gösterilerek soru soruluyor ve hayal gücünüzle doğru cevaba ulaşmanız isteniyor. Bazen cevap kesinlikle bu dediğiniz sorularda cevap bambaşka bir şık çıkabiliyor. Bu yüzden de çok eğlenceli bir yarışma olarak bulunmaktadır.

Hadi Resimli Hadi İpucu Sorusu

Evet az öncede bahsettiğim gibi hadi resimli yarışmasında hadi ipucu sorusu paylaşımı yapılmamaktadır. 10 tane sorunun yer aldığı bu yarışma öncesinde hadi ipucu sorusu paylaşımıyla beraber aslında hadi joker kodu paylaşımı da yapılmamaktadır. Bir nevi ara öğün gibi konulmuş bu yarışmada her şey hayal gücünüze ve şansınıza kalmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here