Hadi Spor Gecesi Hadi İpucu Sorusu Michael Jordan!

0
406
Hadi Spor Gecesi Hadi İpucu Sorusu Michael Jordan!

Hadi spor gecesi hadi ipucu sorusu paylaşımı belli oldu. Bu akşam 20.30 da yapılacak olan hadi spor gecesinde hadi ipucu sorusu ünlü basketbolcu Michael Jordan ile ilgili geliyor.

Evet sevgili hadiciler cuma akşamlarının vazgeçilmez yarışması hadi spor gecesi ile ilgili bilgileri aktarmak için karşınızdayız. Günün ilk yarışması 12.30 ‘da Müge Boz ‘un sunumuyla öğle hadisi olarak yapılmıştır. Öğle hadisi yarışmasının ardından da 19.30 da resimli hadi yarışması yapılmaktadır. Bilindiği üzere resimli hadi yarışması hakkında ne hadi joker kodu ne de hadi ipucu sorusu paylaşımı yapılmamaktadır. Bu yüzden bu yarışma ile ilgili pek bir bilgi paylaşımı yapmamaktayız. Ancak şunları söyleyebilirizki resimli hadi yarışması 10 sorudan oluşmaktadır. Sorulardan önce sizler için sorularla ilgili fotoğrafın bir kısmı gösterilmekte ve ne olduğunu tahmin etmeniz istenmektedir.

Sizlere resimli hadi yarışmasında bilinmesi gerekenleri aktardığımıza göre artık bu akşamın son yarışması olan hadi spor gecesi ile ilgili bilgileri verebiliriz. Hadi spor gecesi 12 adet sadece spor ile ilgili konulardan oluşmaktadır. Hadi spor gecesi olarak müdavimleri olan bu özel yarışmanın sizlere kazandırabileceği ödülde tam 20000tl ‘dir. Her yarışmadan önce olduğu gibi haftaiçinin son yarışmasında hadi YouTube kanalı üzerinden verilen hadi ipucu sorularına göz atmayı da unutmayın. Çok kritik anlarda hadi YouTube kanalı üzerinden hadi ipucu sorusu olarak verilen sorular karşınıza gelmektedir.

Hadi Spor Gecesi Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

Günün son yarışması öncesinde sizler için verilen hadi ipucu sorusu belli oldu. Spor severlerin bilgilerini sınadığı ve zevk alarak yarıştığı hadi spor gecesi hadi ipucu sorusu da Michael Jordan ‘la ilgili olarak verildi. Hadi ipucu sorusu “Şüphesiz ki basketbol deyince çoğumuzun aklına ilk gelen isim Michael Jordan’dır. Bugünkü ipucumuz da oybirliği ile tüm zamanların en büyük basketbolcusu seçilen bu kişi hakkında. Sizce Michael Jordan basketbol kariyeri boyunca NBA’da kaç kez şampiyonluk yaşamıştır?” olarak soruldu ve işte günün son yarışması için sizlere verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle..

HADİ SPOR GECESİ HADİ İPUCU CEVABI: 6

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here