Büyük Ödüllü 20.30 Hadi Spor Gecesi İpucu Sorusu

0
169
Büyük Ödüllü 20.30 Hadi Spor Gecesi İpucu Sorusu

Günün son yarışması büyük ödüllü 20.30 hadi spor gecesi ipucu sorusu paylaşımının ardından sizlerle olacaktır. Spor severlerin merakla beklediği yarışma olan hadi spor gecesi bugün sizlerle.

Günün ilk yarışması Merve Toy ‘un sunumuyla saat 12.30 ‘da gerçekleşmiştir. 12.30 hadi yarışması öncesinde de Hadi Youtube kanalı ayrıcalığıyla sürpriz gerçekleştirilmiştir. Hadi Youtube kanalı üzerinden bugün gece 00.00 ‘a kadar geçerli hadi joker kodu paylaşımı yapılmıştır..

Hadi spor gecesi bu akşam 20.30 ‘da ekranlarda sizleri bekliyor olacak. Evinize neşe dolduracak olan hadi spor gecesi 20.000tl ödülle içleri ısıtacaktır. Hadi spor gecesinde sende final sorusuna kadar gelip doğru cevapla 20.000tl ödülden payına düşeni alabilirsin.

Günün ilk yarışması hakkında bilgi sahibi olmak için 8 Şubat Hadi Yarışması yazımıza göz atabilirsiniz. Hadi spor gecesinden öncede her cuma 19.30 ‘da düzenlenen resimli hadi yarışması yapılmaktadır. Resimli hadi yarışması ödülüde tam 10.000tl ‘dir. Resimli hadi yarışmasında bilinmesi gereken 10 sorudan oluşmaktadır.

Hadi Spor Gecesi İpucu Sorusu

Hadi spor gecesi ipucu sorusu paylaşımı belli oldu. Hadi spor gecesi tüm spor sorularını içinde barındıran bir yarışmadır. Hadi spor gecesi 7. sorusunu doğru cevaplamanızı sağlayacak bugünkü ipucu sorusu basketboldan geliyor. Avrupa basketbolunda Yugoslav ekolü disiplini ve sistemiyle nice başarılara koşmuştur. Bu ekolün en önemli temsilcilerinden biri olan Željko Obradović ülkemiz basketbolunda da birbirinden güzel başarılara imza atmıştır. Bu akşamın ipucu sorusu da bu değerli spor insanıyla alaklı.

Hadi spor gecesi hadi ipucu sorusu “Željko Obradović hangi basketbol kulübümüzün antrenörüdür?” olarak soruldu. Hatta bir tüyo daha vermek gerekirse bu basketbol kulübümüzle 2017 yılında İstanbul ‘da düzenlenen EuroLeague şampiyonluğu yaşamıştır. İşte merak edilen bu akşamın hadi ipucu sorusu doğru cevabı sozdeblog.com farkıyla sizlerle..

HADİ SPOR GECESİ İPUCU CEVABI: FENERBAHÇE BEKO

Hadi Spor Gecesi Joker Kodu

Hadi spor gecesi joker kodu paylaşımı olarak aslında bugün 12.30 hadi yarışmasından önce bu geceye kadar kullanılıp alınabilecek hadi joker kodu verilmiştir. Sabahki yazımızdan hala almayanlar için bir kez daha hatırlatmak adına hadi joker kodunu buradan da vereceğiz.

Gece yarısına kadar geçerli hadi joker kodu bugün Hadi Youtube kanalı üzerinden verilmiştir. Sozdeblog.com ailesi olarak sizlere en hızlı ve en doğru bir biçimde hadi joker kodunu sunmuş bulunmaktayız.

HEDİYE HADİ JOKER KODU: HADİ100

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here