28 Ocak 20.30 Hadi UpCall Joker Kodu ve İpucu Sorusu

0
226
28 Ocak 20.30 Hadi UpCall Joker Kodu ve İpucu Sorusu

Günün ikinci yarışması 28 Ocak 20.30 Hadi UpCall joker kodu ve ipucu sorusu cevabıyla sizlerle olacaktır. Hadi bu akşam UpCall katkılarıyla sizlerle olacaktır.

Günün ilk yarışmasında 8.000tl ödüllü Hadi Sendromsuz Pazartesi yarışmasında hadi joker kodu verilmemiş, lakin bir sonraki yarışmada verilebileceğini söylemiştik.

Hadi UpCall Ödülü

Bugünün büyük ödüllü yarışması olan Hadi UpCall ödülü belli oldu. Bu akşam 20.30 ‘da hadi severleri ekran başına kitleyecek olan UpCall katkılarıyla düzenlenecek olan Hadi UpCall ödülü tam 30.000tl ‘dir. Artık bilinmeyen numara kalmayacak sloganıyla Turkcell ‘in geliştirmiş olduğu UpCall – Bilinmeyen Numara Sorgulama hizmeti bu akşamın ödülünü vermektedir.

UpCall – Bilinmeyen Numara Sorgulama hizmeti Turkcell ayrıcalığıyla sizlerle. Tamamen ücretsiz bir hizmet olan UpCall sayesinde artık bilinmeyen numara kalmayacak. UpCall – Bilinmeyen Numara Sorgulama uygulaması sayesinde sadece bilinmeyen numaraları bulmak için değil bunun yanında içinde bir çok hizmet barındırmaktadır. UpCall sayesinde bir numarayı ararken arama nedeninizi belirten bir mesajda paylaşabilirsiniz. Daha fazla bilgiyi UpCall – Bilinmeyen Numara Sorgulama hizmetinin sayfasından öğrenebilirsiniz.

Hadi UpCall Joker Kodu

Bu akşamın büyük ödüllü yarışması Hadi UpCall joker kodu paylaşımıyla da sizlerle olacaktır. Hadi UpCall joker kodu bugün 30.000 kişiyle sınırlı olacaktır. Bu akşamın büyük ödüllü yarışmasında bir adım önde olmak için UpCall Hadi joker kodunu almayı sakın unutma.

Hadi UpCall joker kodu sozdeblog.com farkıyla sizlerle. Hadi joker kodunu hemen alıp, hadi uygulamasında joker kazan kısmına girerek bu akşamın 30.000tl ödüllü yarışmasında sende hemen joker hakkını kazanmış olacaksın.

HADİ UPCALL JOKER KODU: AKTDUY (KİŞİYE ÖZEL UPCALL UYGULAMASINDA)

Hadi UpCall İpucu Sorusu

Bu akşamın ikinci yarışmasında hadi UpCall joker kodu paylaşımından sonra yarışmada bir adım daha öne geçirecek olan Hadi UpCall ipucu sorusu ve cevabı sizlerle. Peki bu akşamki Hadi UpCall ipucu sorusu nedir?

28 Ocak 20.30 Hadi UpCall ipucu sorusu “Orman yangıları fark edilmesi ve kontrolü zor, %90 ‘ı insan kaynaklı sebeplerden oluşan en trajik doğal afetlerden biridir. Bu sebeple hadicileri orman yangınları hakkında bilinçli olmaya davet ediyoruz. O halde en önemli biligiyi bir ipucuyla verelim. Orman Yangın İhbar acil numara nedir ? ” olarak soruldu. Bu akşam bu büyük ödüllü yarışmada yüz binlerce insanın ekran başında olacağı yarışmanın hadi ipucu sorusu UpCall katkılarıyla verilmiştir. İşte bu akşamın büyük ödüllü yarışmasında finale bir adım daha yaklaştıracak olan hadi ipucu sorusunun cevabı sizlerle..

HADİ UPCALL İPUCU CEVABI: ALO 177

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here