Hadi VakıfBank Özel Yarışması Hadi Joker ve Hadi İpucu

0
255
Hadi VakıfBank Özel Yarışması Hadi Joker ve Hadi İpucu

8 Mart haftanın kapanış gününün ilk yarışması VakıfBank katkılarıyla gerçekleşiyor. İlk yarışma heyecanı hadi VakıfBank özel yarışması 12.30 da başlıyor.

Dün tam 4 yarışma heyecanı sizlerle oldu. Bunlar arasında en dikkat çekeni ise Turkcell Paycell katkılarıyla gerçekleşen hadi Paycell özel yarışması oldu. Turkcell Paycell servisi tarafından 30000tl ödülün verildiği yarışma öncesinde birde hadi joker kodu paylaşılmıştır. Turkcell Paycell özel yarışması dünün son yarışma heyecanıydı.

Dün bir diğer dikkat çeken yarışma ise hadi1000 gamer yarışması oldu. Aslında yine beklenen ilginin altında kalan bir yarışma oldu. Hadi gamer yarışması normal konseptinde ilgiyi çekemediği için yarışmaya saatler kala konsept eklentisi yapılmıştır. Hadi1000 formatında yapılan gamer yarışması istenilen seviyeye bir türlü ulaşmamaktadır. Ancak bunun temel nedeni sponsorun hadi joker kodu paylaşmaması olabilir mi?

Evet sevgili hadiciler bugün bankacılıkta öncü olan ve “Yanındaki Güç” sloganıyla yoluna devam eden VakıfBank katkılarıyla öğle hadisi yapılacaktır. 12.30 da başlayacak olan VakıfBank özel hadi yarışması için 10000tl ödül dağıtılacaktır. Günün ilk yarışması öncesinde VakıfBank ‘tan birde hadi joker kodu paylaşması beklenmektedir. Daha önce Vakıf Emeklilik ve VakıfBank katkılarıyla gerçekleşen hadi yarışmalarında hadi joker kodu paylaşımları sizlerle olmuştur.

Hadi VakıfBank Özel Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Günün ilk yarışması VakıfBank özel hadi yarışması için verilecek hadi ipucu sorusu belli oldu. Sizleri 10000tl ‘lik ödüle bir nebze yaklaştıracak olan hadi ipucu sorusu doğru cevabıda sozdeblog.com farkıyla sizlere ulaşıyor. Hadi ipucu sorusu “Kurumlar ve bireyler arası para alışverişlerini internet üzerinden gerçekleştirmemizi sağlayan, aynı banka üzerinden yapılan değil sadece başka bankalara TL aktarımı yaparken kullanılan sistemin adını biliyor musunuz sevgili hadiciler? ” olarak soruldu. İşte şimdi de sizlere bu hadi ipucu sorusu doğru cevabını sunuyoruz.

HADİ VAKIFBANK ÖZEL YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: EFT

Hadi VakıfBank Özel Yarışması Hadi Joker Kodu

Bankacılığın öncülerinden olan VakıfBank katkılarıyla yapılacak öğle hadisi öncesinde gözler hadi joker kodu paylaşımına çevrilmiş durumdadır. Hadi joker kodu hadicilerin bir nevi kırmızı çizgileridir. Bugünde günün ilk yarışmasında ödülle orantılı hadi joker kodu paylaşılması beklenmektedir. Ama akıllara gelen bir soru ise hadi joker kodunu parayla satmaya başlamış olan bir girişim sponsor olan yarışmalarda bile joker dağıtmaz oldu. Bu yarışma öncesinde hadi joker kodu verilmezse, bu konudaki bahaneleri zaten bu hafta boyunca öğlen yarışmalarında joker dağıtıyoruz. Öğlen hadi yarışmalarında 8. soruyu doğru bilip 9. soruya geçme başarısı gösteren her hadiciye joker hakkı tanımlanmaktadır.

Evet 10000tl ödüllü öğlen yarışması öncesinde VakıfBank ‘tan 35000 kişilik joker kodu sizlerle. Hemen verdiğimiz kodu kopyalayarak hadi uygulamasındaki ilgili alana gir ve joker hakkını tanımlamış ol.

HADİ VAKIFBANK ÖZEL YARIŞMASI HADİ JOKER KODU: ARIHESABI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here