4 Şubat 20.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
140
4 Şubat 20.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Yeni haftanın ilk gününde ikinci yarışma heyecanı 20.30 ‘da hadi yarışması ipucu sorusu ve doğru cevabının ardından sizlerle olacaktır.

Hadi ipucu sorusu ve doğru cevabı sayesinde finale kalma olasılığınızı artırabileceksiniz. Hadi bilgi yarışmasının yeni özelliklerinden bir taneside yarışma öncesi 2 dakikalık geri sayım esnasında ekstra hadi ipucu sorusu ve cevabı verilmektedir. Bu ekstra hadi ipucu sorusu ve cevabı her yarışma öncesinde verilmemektedir. Ekstra hadi ipucu sorusu ve cevabı verilen hadi yarışmalarında 6. soru olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bugün öğlen saatlerinde yapılan sendromsuz pazartesi hadi yarışması öncesinde neler yaşandı hadi ipucu sorusu neydi ve hadi joker kodu verildi mi diye eğer merak ediyorsan Sendromsuz Hadi Yarışması yazımızı okuyabilirsiniz.

Hadi Yarışması Ödülü

Pazartesi günleri yaşanan üç yarışma heyecanından ikincisi olan 20.30 hadi yarışması ödülü 20.000tl olarak açıklandı. Son günlerde akşam hadi yarışması ödülü 20.000tl ve üzeri olmaya başlamıştır. Bu hadi bilgi yarışmasının kendini geliştirmek istediğini gösteren ufak bir adım olarakta yorumlanabilir.

Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Bugünün ikinci yarışma heyecanı olan 20.30 hadi yarışması ipucu sorusu belli oldu. Bugün 20.30 ‘daki hadi yarışması ipucu sorusu doğru cevabıda sozdeblog.com farkıyla sizlerle..

Hadi yarışması ipucu sorusu “Yün ve pamuk gibi şeyleri yay veya tokmak gibi araçlarla kabartma işini yapan kişilere ne denir? ” olarak verildi. Peki bugün yarışmada 20.000tl ödüle bir adım yaklaştıracak ve 7. soruyu rahatlıkla geçmeyi sağlayacak olan hadi yarışması ipucu sorusu doğru cevabı nedir? Yüzbinlerin merak ettiği hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle..

HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: HALLAÇ

Hadi Yarışması Joker Kodu

Hadi yarışmasının olmazsa olmazlarından biri de hadi yarışması joker kodu paylaşımlarıdır. Ne yazık ki bu akşamın ikinci yarışma heyecanı öncesinde hadi joker kodu paylaşımı olmamıştır. Hadi joker kodu paylaşımı haftanın ilk yarışması olan sendromsuz hadi yarışmasından öncede yapılmamıştır.

Hadi joker kodu sayesinde yarışmacılar finale emin adımlarla ilerleyebiliyor. Çünkü bir tane hadi ipucu sorusu doğru cevabı ve bir hadi joker kodu sayesinde 2 soru otomatikmen cepte olmuş oluyor. Hadi yarışması genelde 8. soruya kadar da pek zorlayıcı olmuyor. Hadi joker kodu en çok 9. soru ve sonrasında ihtiyaç çok lazım oluyor. Dün ve daha önceki günlerde olduğu gibi Hadi Youtube kanalında yapılacak olan tüm sürprizlerden sozdeblog.com ailesi olarak siz değerli hadicileri her zaman haberdar edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here