Hadi Yarışması Youtube Kanalı Açıldı!

0
327
Hadi Yarışması Youtube Kanalı Açıldı!

Evet 2019 ‘un bir diğer yeniliği de hadi yarışması youtube kanalı açılması oldu. Hadi bilgi yarışması 2019 ‘a girildiğinden bu yana yeni yeni süprizler bizleri bekliyordu. Bunların bir kaçı ufak ufak hayata geçirilmişti. Şimdi ise Hadi Youtube Kanalı sizlerle..

Bugün hadi öğlen yarışmasında sunucu Müge Boz ‘un duyurusuyla bir süpriz daha yapıldı. Peki Müge Boz ‘un söylediği bu sürpiz ne olabilir ? Hadi bilgi yarışması severlerin en çok merakla beklediği hadi joker kodudur. Evet bugün hadi öğlen yarışması esnasında Müge Boz bugün saatler 14.00 ‘ı gösterdiğinde Hadi Youtube kanalı üzerinden Merve Toy bizlere hadi joker kodu paylaşacaktır.

Hadi Joker Kodu

Bugün 14.00 ‘da verilecek olan hadi joker kodu kaç kişi için geçerli olacaktır diye düşünebilirsiniz. Lakin bir diğer süprizde hadi joker kodu kişi sayısıyla sınırlı olmayacaktır. Bugün saatler 23.59 ‘ a kadar sizlere bu yazımızdan vereceğimiz hadi joker kodu geçerli olup alınabilecektir.

Peki bugün hadi öğlen yarışmasında kaç kişi 20.000tl lik ödülü kaç kişi eşit bir şekilde bölüşmüştür. Bugünün ödülü bir değişiklik yapılarak 8.000tl ‘den 20.000tl ‘ye yükseltilmiş ve bugün tam 5888 kişi kazandı ve kişi başı düşen ödül miktarı 3.39tl olmuştur.

SOZDEBLOG HADİ ÖZEL JOKER KODU: YOUTUBESÜRPRİZİ

Şimdi hediye joker kodumuzu aldığımıza göre akşamki yarışmayla ilgili paylaşımlarımızı takip etmeyi sakın unutmayın. Her zaman süprizlerden, hadi joker kodlarından, hadi ipucu sorularından haberdar olmak için yazılarımızı ve paylaşımlarımızı takip etmeyi unutmayın.

Hadi yarışması youtube kanalında birbirinden özel süprizler ilerleyen zamanlarda yine siz değerli hadi bilgi yarışması severleri bekleyecek. İnstagram üzerinde 1 milyon 300 bin takipçiye ulaşmış olan hadi ekibi şimdi de Youtube ‘yi feth edecektir. Hadi youtube kanalında ne süprizler olacağı konusunda sizleri ilk andan itibaren bilgilendireceğiz.

17 Ocak 20.30 ‘da Hadi yarışması yapılacaktır ve onun ödülüde 20.000tl olarak belirlenmiştir. Akşamki yarışma öncesinde saatler 14.00 ‘ı gösterdiğinde sizlere yukarıda kırmızı renkle belirttiğimiz yerde hadi joker kodları sizleri hazır bekliyor olacak sakın kaçırmayın hadiciler.

Sozdeblog.com ailesi olarak her zaman sizlere en hızlı ve en doğru bilgiyi ulaştırmak için çaba sarf ediyoruz. Sizlere şimdiden akşamki hadi yarışmasında bol şans dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here