Hadi10 Yarışması Iphone XR Dağıtıyor! Hadi İpucu ve Joker

0
1259
Hadi10 Yarışması Iphone XR Dağıtıyor! Hadi İpucu ve Joker

Pazar günleri hep büyük ödüllü yarışmalar yapılmaktadır. Bugün ise ödül daha da büyük olacak. Hadi10 yarışması Iphone XR dağıtıyor. İşte yarışmanın detayları sizlerle…

Bugün büyük heyecana sahip bir yarışma yaşanacak. Kaç gündür hadicilerin merakla beklediği o büyük ana sadece saatler kaldı. Hadi10 yarışma konseptine az çok aşinayız. Çünkü son zamanlarda hadi1000 ve hadi100 yarışmaları yapılmaktadır. Daha dün akşam bunlardan bir tanesi olan hadi1000 yarışması yapılmıştır. Dün akşamın ödülü 10000tl idi. Ancak bu akşamın ödülü daha da büyük, hadi10 yarışmasında 10 ya da daha az kişi kalana kadar hadi yarışma heyecanı devam edecektir. Nereden bakarsanız hadi10 yarışmasında kişi başı ödül 7-10 bin TL arası olacaktır. Çünkü Iphone XR ‘ın piyasa fiyatı malumdur.

Hadi10 yarışması Iphone XR dağıtıyor! Sizde bu heyecana ortak olup büyük ödülü kazanan şanslı kişilerden biri olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken eş, dost, akraba ve arkadaşlarınızı toplayıp sorulara hep birlikte cevap vermenizdir. Bu şansınızı artıracaktır. Bunun dışında hadi YouTube kanalında verilen 10 adet hadi ipucu sorusuna göz atmanız olacaktır. Tabiki size vereceğimiz hadi ipucu sorusu ve hadi joker kodlarına bakmayı da ihmal etmeyin. Hadi şimdide hadi ipucu sorusu ve hadi joker kodu konularına geçelim.

Hadi10 Yarışması Iphone XR Hadi İpucu Sorusu

İşte bu akşamın en özel yarışması olan hadi10 Iphone XR kazandırıyor. Siz de Iphone XR ödülüne bir adım yaklaşmak istiyorsanız hadi ipucu sorusu ve doğru cevabına göz atmayı unutmayın. Bu özel yarışmada 7. soruyu rahat geçmenizi sağlayacak hadi ipucu sorusu da belli oldu. Hadi10 Iphone XR ödüllü hadi ipucu sorusu “Dünyanın en büyük ikinci havacılık etkinliği olan Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’ne kimler katılıyor sevgili hadiciler? Bugünkü ipucumuz toplumun tamamında teknoloji ve bilim konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlayan, 15 farklı kategoride teknoloji yarışmalarının düzenleneceği bu festivalden geliyor. Peki bu festival nerede olacak sizce hadiciler” olarak soruldu. İşte günün büyük ödüllü yarışmasında size kolaylık sağlayacak hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle…

HADİ10 YARIŞMASI IPHONE XR HADİ İPUCU CEVABI: İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI

Hadi10 Yarışması Hadi Joker Kodu

Günün son yarışma heyecanına NTV sponsorluk ediyor. Çünkü hadi ipucu sorusu ve hadi joker kodu paylaşılacağı konusunda paylaşımları bulunmaktadır. Sektörde tanınmış bir haber kanalı olan NTV bugünde hadi ipucu sorusu ve hadi joker kodu ile karşımızda. Hadi10 yarışmasında Iphone XR kazanmak için yarışacak olan hadicilere kolaylık sağlaması için bir de hadi joker kodu verilmesi beklenmektedir. Hadi joker kodunu alıp sende yarışmada şansını artırabilirsin.

HADİ10 IPHONE XR HADİ JOKER KODU: HADİİPHONEXRKAZAN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here