Hadi100 Azar Özel Yarışması Hadi Joker ve Hadi İpucu

0
289
Hadi100 Azar Özel Yarışması Hadi Joker ve Hadi İpucu

Perşembe gününün son yarışma heyecanı hadi100 Azar özel yarışması ile yaşanıyor. Bu akşam 20.30 da yapılacak olan yarışmada sizler için büyük ödül verilecek.

Bugün toplamda dört yarışma heyecanı yaşanacaktı ve işte son yarışma heyecanı olan hadi100 Azar özel yarışmasına sıra gelmiş oldu. Hadi100 konsepti bilindiği üzere 100 ya da daha az kişi kalana kadar devam eden bir yarışmadır. En son dün yapılan hadi100 yarışmasında 10000tl büyük ödül verilen yarışmada kişi başı 200 küsür lira düşmüştür. Bu akşam ise ödül daha da büyük olacak. Bu yüzden kişi başı ödül bugün çok fazla olacaktır. Hadi100 yarışması son zamanlarda hadicilerin çok sevdiği ve daha sık yapılmasını istediği bir yarışmadır. Normalde perşembe günleri 20000tl ödüllü akşam hadisi yapılırken son anda konsept ve ödül değişikliğine gidilmiş oldu. Günün son yarışması hadi100 konsepti ve 30000tl ödülle Azar sponsorluğunda yapılacaktır.

Dünyanın 190 ‘dan fazla ülkesinde hizmet veren görüntülü sohbet ve arkadaşlık uygulaması Azar bugünde hadi100 yarışmasında 30000tl ödül veriyor. Ödülün yanı sıra sizleri ödüle birer adım yaklaştırmayı sağlayacak hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu da paylaşıyor.

Hadi100 Azar Özel Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Hadi100 Azar özel yarışması öncesinde sizler için hadi ipucu sorusu verilmektedir. Günün son yarışma heyecanı öncesinde hadi ipucu sorusu da belli oluyor. Günün son yarışma heyecanı öncesinde sizler için verilen ve sizlerin 7. soruyu doğru yapmasını sağlayacak hadi ipucu sorusu “Son dönemde internet erişimi teknolojilerinin de gelişmesiyle görüntülü görüşme platformları hayatımızda önemli bir yer edinmeye başladı. Tarihte ücret karşılığında görüntülü konuşmanın 1964 yılında yapıldığını biliyor muydunuz sevgili hadiciler? Peki, Picturephone adı verilen bu sistem ilk hangi ülkede kullanılmaya başlandı? ” olarak soruldu. İşte büyük ödüllü günün son yarışması için verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle…

HADİ100 AZAR ÖZEL YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: ABD

Hadi Azar Özel Yarışması Hadi Joker Kodu

Günün son yarışma heyecanı öncesinde Azar tarafından sizler için hadi joker kodu paylaşımı yapması da beklenmektedir. Sozdeblog.com olarakta sizler için araştırmalarımızı her geçen saniye yapmaktayız. Hadi yarışmalarında her zaman okuyuclarımızın avantajlı olması için elimizden geleni yapmaktayız. 30000tl ödülün verileceği hadi100 Azar özel yarışmasında ödülle orantılı hadi joker kodu paylaşımı da beklenmektedir. Sizde joker kodunu kopyalayarak alıp hadi uygulamasında ilgili alana yapıştırarak hiç zaman kaybetmeden hadi joker hakkını kazanabilirsiniz.

HADİ100 AZAR ÖZEL YARIŞMASI HADİ JOKER KODU: ATİYEXAZAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here