Hakkımızda

Sozdeblog.com ekonomi, teknoloji, güzellik ve bakım, yemek tarifleri, burçlar, sağlık ve yaşama dair bir çok konuda içeriği bulunan ve sürekli kendini geliştiren bir blog sitesidir.

Uzun yıllardır internet sektöründe iş yapan yazılımcılar olarak blog sitemizi kurduk. O günden bu güne sürekli gelişerek yayın hayatına devam etmekteyiz. Sozdeblog.com ve “Bir blogtan fazlası” sloganımız ile yayın hayatımızda bu internet sitesinin her zaman içinde bir blogtan fazla bilgi barandırdığını anlatmaktayız.

Sozdeblog.com, bir blogtan beklenin fazlasını ortaya koyarak kendi alanında büyük gelişmeler kat etmiş bir web sitesidir. Sizlerde yaşama dair yeni bilgiler öğrenmek için her zaman sozdeblog.com ailesini takip edebilirsiniz.

Misyonumuz

Sozdeblog.com adresinden en güncel ve en doğru bilgileri siz değerli okuyucularımızla her zaman en hızlı şekilde buluşturmaktır.

Vizyonumuz

Sozdeblog.com ziyaretçilerine en doğru bilgileri vermenin yanı sıra güncel ve takipçilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilen, her gün kendisini yenileyen sosyal sorumluluk projeleriyle birlikte, herkesin ihtiyaçlarına her zaman destek olan internet ve sosyal medya sektöründe büyüyen bir blog olmaktır.

Hedeflerimiz

Blog siteleri arasında en çok yorum yapılan ve en çok erişim sağlayan Sozdeblog.com’un, ilk günkü gibi, yayın hayatına her gün üstüne koyarak devam etmesini amaçlamaktayız.