Lifecell Süprizleri Hadi Joker Kodu ve İpucu Sorusu Sizlerle

31
324
Hadi Lifecell Özel Yarışması Hadi Süprizleri

30 Aralık 2018 akşamı 20.30 da düzenlenecek olan ve yılın belkide son 2-3 yarışmasından biri olacak olan Hadi Lifecell özel yarışması bu akşam sizleri bekliyor. Geçen hafta Lifecell hadi özel internet ve Turkcell paketlerini sunmuştu. Bunun yanı sıra 12 ay boyunca Lifecell üyelerine geçerli ayda 4 joker toplamda 48 adet joker kazanma fırsatı sunmuştu. Yılbaşına yaklaşılan şu son günlerde Lifecell süprizleri yine merakla beklenir oldu.

Hadi bilgi yarışması bu akşam 20.30 sponsoru Lifecell oldu. Lifecell düzenleyeceği bu yarışmada hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusunuda sizlerle paylaşcak. Sizlerde yılın bu son günlerinde hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Lifecell süprizleri hadide bu akşam sizleri bekliyor sakın kaçırmayın.

Hadi Lifecell Özel Yarışması Joker Kodu Nedir ?

Bu akşam 20.30 da sizlerle buluşacak olan Hadi bilgi yarışması hadi lifecell özel yarışmasından joker kodu nedir diye merak ediyor olabilirsiniz. O zaman sizleri daha fazla merak ettirmeden sizler için araştırıp bulduğumuz bilgiyi siz değerli hadi bilgi yarışması severlerle buluşturalım.

 

JOKER KODU: L1440CL18

 

Hadi Lifecell Özel Yarışması İpucu Sorusu Nedir ?

Hadi bilgi yarışmasında size verilen ipucu sorusuyla yarışmanın genelde 7. veya 8. sorusunu doğru bilme şansını elde etmiş oluyorsunuz. Peki hadi lifecell özel yarışması ipucu sorusu ve cevabı nedir derseniz şimdi konuya değinebiliriz. Hadi lifecell özel yarışmasında ipucu sorusu “Bir gün kaç dakikadır ? ” oldu. Peki isterseniz bu konuda siz değerli hadi bilgi yarışması severlere biraz bilgilendirme yapalım.

 

İPUCU CEVABI:  1 GÜN 1440 DAKİKADIR.

31 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here