10000TL Ödüllü Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu

0
711
10000TL Ödüllü Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu

19 Şubat gününün ikinci yarışması 12.30 da 10000tl ödüllü öğle hadisi hadi ipucu sorusu ile karşınızda. Öğle hadisi bittikten sonra akşam fizy müzik gecesi için geri sayım başlayacak.

Günün ikinci yarışması öğle hadisi bittikten sonra akşam yapılacak olan fizy müzik gecesi için hadi joker kodu paylaşımı olacaktır. Siz değerli okuyucularımız için hadi joker kodu paylaşımını anında vereceğiz. Her zaman olduğu gibi bugünde hadi jokeriniz sozdeblog.com dan gelecektir. Sizler için çalışan ve çabalayan bizler, bu yolda her zaman bir blogtan daha fazlası olmak için uğraşmaktayız. Her gün düzenli olarak hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusunu sizlerle buluşturuyoruz. Artık her perşembe yeni bir yarışma olan gamer hadicilerin merakla beklediği hadi gamer yarışması sizlerle olacaktır.

Dün hadi futbol gecesinde neler yaşandığ öğrenmek için Hadi Futbol Gecesi yazımıza göz atabilirsiniz. Ancak günün bugünkü yarışma heyecanı öğle hadisi 10000tl ödülle sizlerle ve final sorusuna kadar ulaşıp doğru cevap veren hadiciler ödülü eşit miktarda bölüşüyorlar.

Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu

Bugün sizleri öğle hadisi yarışmasında finale taşıyacak olan hadi ipucu sorusu belli oldu. Hadi ipucu sorusu sayesinde yarışmada 7. soruyu doğru cevaplayarak finale adım adım yaklaşacaksınız. Hadi ipucu sorusu geçmiş sanatçılarımızdan gelmektedir.

Hadi ipucu sorusu “1982 yılında kurduğu Yeditepe Oyuncuları tiyatrosunda günümüzün birçok önemli ismini yetiştiren kişi kimdir biliyor muyuz?” olarak soruldu. İşte tarihin tozlu raflarında kalmış bu önemli kişiyi sozdeblog.com olarak araştırıp sizlere sunmaktayız. Hemen hadi ipucu sorusu doğru cevabını not al ve yarışmaya katıl.

ÖĞLE HADİSİ HADİ İPUCU CEVABI: HADİ ÇAMAN

Öğle Hadisi Hadi Joker Kodu

Öğle hadisi yarışmasından önces hadi joker kodu paylaşımı yapılmamıştır. Yine beklendiği üzere gündüz yarışmalarında hadi joker kodu paylaşımları olmamaktadır. Ancak günün son yarışma heyecanı Fizy katkılarıyla yapılacak olan fizy müzik gecesi öncesinde hadi joker kodu paylaşımı gerçekleştirilecektir.

Fizy katkılarıyla 30000tl ödülün verileceği fizy müzik gecesi öncesinde siz değerli hadiciler için 30000 kişilikte hadi joker kodu paylaşılması beklenmektedir. Sozdeblog.com olarak bu konuda sizler için araştırmalarımızı yaparak hadi joker kodu paylaşımını anında sizlerle buluşturacağız. Her zaman fırsatları kaçırmamak adına yazılarımızı takip ederek site içi bildirimleri açamanızı tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here