10000TL Ödüllü Öğle Hadisi 12.30 ‘da Hadi İpucu Sorusu

0
283
10000TL Ödüllü Öğle Hadisi 12.30 'da Hadi İpucu Sorusu

Bugün 12.30 ‘da Müge Boz ‘un sunumuyla canlı olarak 10000tl ödüllü öğle hadisi hadi ipucu sorusu paylaşımının ardından başlamaktadır.

Dün tam 3 yarışma heyecanı yaşanmıştır. Aynı şekilde bugün 3 ayrı yarışma heyecanı yaşanacaktır. Bu heyecanlardan ilki de öğle hadisi olmaktadır. Öğle hadisi Müge Boz ‘un sunumulya 10000tl ödülle karşınızda olacaktır. Öğle hadisi öncesinde bizlerde merak edilen konulara temas edeceğiz.

Dünkü yarışma heyecanlarından en çok dikkat çekeni yine Fizy katkılarıyla düzenlenen hadi müzik gecesi olmuştur. Hadi müzik gecesi hem verdiği ödülle hem de düzenli yapıtğı hadi joker kodu paylaşımlarıyla öne çıkmaktadır. Hadi müzik gecesi sayesinde insanın ruhu aydınlanıyor ve dedikleri gibi müzik ruhun gıdası oluyor. Birbirinden özel hadi sorularıyla güzel bir müzik gecesi yaşanmaktadır. Yarışma öncesinde neler oldu öğrenmek içinde 12 Şubat Hadi Müzik Gecesi yazımıza göz atabilirsiniz.

Hadi Uygulaması Yenilikleri

Bugün birazda hadi uygulaması yeniliklerinden bahsetmek gerekir. Ara sıra uygulama mağazalarından hadi uygulamasıyla ilgili güncelleme bildirimleri gelmekte ama hep sistemin arka planı güncellenmekteydi. Dün gelen hadi uygulaması güncellemesi sayesinde artık hadi uygulaması arayüzü değişmiştir.

Hadi uygulaması yenilikleri arasında belkide sadece bu güncelleme çok net şekilde fark edilir oldu. Artık bu yenilikle 1 haftalık hadi yarışması yayın akışını takip ederek yarışmaların neler olduğunu, yarışmasının ödülünün ne kadar olduğunu, yarışmanın saat kaçta olduğunu ve varsa yarışmanın sponsoru kim diye görünmektedir.

Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu

Günün ilk yarışması 10000tl ödüllü öğle hadisi hadi ipucu sorusu belli oldu. Bazen zamanlarla aramızda problemler olabiliyor. Bu yüzden zamanı daha rahat takip edebilmek için her yerde saatler kullanmaktayız. Bugünkü hadi ipucu sorusu ise matematikle zamanın buluştuğu noktadan geliyor.

Hadi ipucu sorusu “Saat tam 6 iken akreple yelkovan arasında kaç derecelik bir açı vardır biliyor musunuz?” olarak soruldu. Günün ilk yarışma heyecanı öğle hadisi hadi ipucu sorusu doğru cevabı yine sozdeblog.com farkıyla sizlerledir. Hemen yarışma öncesi hadi ipucu cevabını not edin ve yarışma esnasında finale bir adım yaklaşmış olun.

ÖĞLE HADİSİ HADİ İPUCU CEVABI: 180 DERECE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here