Özge Ulusoy İle Hadi Magazin Hadi İpucu Sorusu

0
123
Özge Ulusoy İle Hadi Magazin Hadi İpucu Sorusu

Kısa bir süre önce hadi bilgi yarışması yayın akışındaki yerini alan ve haftada iki gün sabah 11.30 ‘da başlayan Özge Ulusoy ile hadi magazin hadi ipucu sorusunun ardından başlıyor.

Hadi magazin yarışmasında konsept olarak ünlülerin hayatlarıyla ilgili çıkan haberlerden, trend olaylardan, kim kiminle nerede napıyor sorularına cevap bulunabilecek tam 12 sorudan oluşan bir hadi yarışmasıdır. Daha önce magazin programlarından hatırladığımız ünlü oyuncu ve manken Özge Ulusoy salı ve perşembe günleri saat 11.30 ‘da siz değerli hadicilerle oluyor. Bir önceki hadi magazin yarışması öncesinde neler verilmişti öğrenmek için Hadi Magazin yazımıza göz atabilirsiniz.

Sevgililer gününe özel formatta düzenlenebilecek olan hadi magazin yarışmasında final sorusuna adım adım yaklaşmak için sizlere hadi ipucu sorusu ve doğru cevabını vermekteyiz. Sizleri 10000tl ödüle yaklaştıracak olan hadi magazin yarışması hadi ipucu sorusu yine sozdeblog.com farkıyla sizlerle olmaktadır. Sevgililer gününe özel günün ilk yarışması hadi magazin olarak düzenlenmektedir.

Hadi Magazin Hadi İpucu Sorusu

Sevgililer gününe özel günün ilk yarışması 11.30 hadi magazin hadi ipucu sorusu belli oldu. Hadi magazin yarışmasında 7. soruyu çok rahat bir şekilde geçmeyi sağlayacak olan hadi ipucu sorusu ve doğru cevabı her zaman olduğu gibi bugünde sozdeblog.com farkıyla sizlerle oluyor.

Günün ilk yarışmasının hadi ipucu sorusu “Atlarla arası çok iyi olup birçok oyuncuya at binme dersi veren ünlü oyuncu kimdir? ” olarak soruldu. Günün ilk yarışmasında 10000tl ödül için hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle..

HADİ MAGAZİN HADİ İPUCU CEVABI: CEMAL HÜNAL

Hadi Magazin Hadi Joker Kodu

Hadi magazin yarışmasında hadi joker kodu paylaşımı sadece bir iki kere yapılmıştır. Yapılan o hadi joker kodu paylaşımı da yarışmanın ilk yayın akışına eklendiği günlerde verilmiştir. O günlerden bugüne hadi joker kodu verilmiyor olması bu hadi yarışmasına olan ilgiyide azaltmaktadır. Her hadicinin istediği düzenli hadi joker kodu verilmesidir. Sonuçta bu hadi joker kodunun uygulama yapımcılarına bir maliyeti bulunmamaktadır. Özellikle hadi joker kodu paylaşımlarından bu özel kodların dakikalar içinde tükenmesi de hadicileri çileden çıkartan bir durumdur.

Yukarıda da değindiğimiz gibi hadi joker kodu paylaşımı hadicilerin bir nevi kırmızı çizgileridir. Her zaman olduğu gibi dün akşamki yarışmalar öncesinde verilen hadi joker kodu paylaşımı Bip Messenger uygulamasından verildiği için tükenme sorunu yaşanmamış olsa da öncekilerde bu durum birçok kez yaşanmaktadır. Artık hadi ekibi tarafından da buna bir çözüm bulunması gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here