3 Şubat 20.30 Pazar Hadi Joker Kodu ve İpucu Sorusu

0
176
3 Şubat 20.30 Pazar Hadi Joker Kodu ve İpucu Sorusu

Haftanın son günü olan pazar akşam saat 20.30 ‘dan önce hadi joker kodu ve ipucu sorusu paylaşımının ardından yarışma gerçekleştirilecektir. Bu akşam 20.30 ‘da pazar hadi yarışması ekranda sizlerle olacaktır.

Dün akşam 20.30 ‘da yapılan tv plus hadi film gecesi, korku filmleri üzerine yapılmıştır. Tv plus hadi film gecesi 20.000tl ödüllüydü ve ilk defa bu kadar az hadici bildi. Dün akşam kişi başı ödül 10 lira civarında verildi.

Pazar Hadi Yarışması Ödülü

Günün ilk ve tek yarışması olan 20.30 pazar hadi yarışması ödülü 30.000tl olarak güncellenmiştir. Haftasonu hadi yarışması ödülleri her zaman olduğu gibi bu haftada yüksek miktarlarda belirlenmiştir.

Pazar hadi yarışması ödülü her yarışmada olduğu gibi final sorusuna kadar gelmiş ve final sorusuna doğru cevap vermiş hadiciler arasında bölüştürülecektir. Sende kazanmak istiyorsan ve yarışmalarda adım adım önde olmak istiyorsan paylaşımlarımızı takip edip, sozdeblog.com site içi bildirimlerimizi aktif etmelisin.

Pazar Hadi Joker Kodu

Pazar hadi joker kodu saatler 14.00 ‘ı gösterdiğinde sozdeblog.com ayrıcalığıyla ile sizlerle olmuş oluyor. Bu akşamın 30.000tl ödüllü final sorusuna bir adım yaklaşmak için verilen hadi joker kodunu almayı sakın unutmayın.

Yarışma esnasında sizlere bir soruyu boş bırakma ya da yanlış cevaplama hakkı veren hadi joker kodu bugün sizlerle. Haftasonu yarışmalarında düzenli olarak hadi joker kodu paylaşılmaktadır. Bugünün hadi joker kodu ise Hadi Youtube kanalı üzerinden gelmektedir.

PAZAR HADİ JOKER KODU: ŞUBATAYI

Pazar Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Günün ilk ve tek yarışmasında 20.30 pazar hadi yarışması ipucu sorusu ve cevabıyla finale bir adım daha yaklaşılmış olur. Yeni bir haftaya başlamadan önce pazar hadi yarışması ipucu sorusu ile 30.000tl ödüle bir adım yaklaşmak çok basittir.

Pazar hadi yarışması ipucu sorusu belli oldu. Bu akşamın kritik yarışmasında hadi ipucu sorusu “Mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren alet hangisidir ?” olarak soruldu. Peki 30.000tl ödüllü pazar hadi yarışması ipucu sorusu cevabı sizlerle.. Her zaman en doğru ve en hızlı bilgilerin yer aldığı, doğru ipucu cevabına ulaşmak için sozdeblog.com ailesi olarak her zaman doğruyu bilgileri araştırıp sizlere sunmaktayız..

PAZAR HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: DİNAMO

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here