50000TL Ödüllü Pazar Hadi Yarışması 20.30 ‘da Başlıyor

0
178
50000TL Ödüllü Pazar Hadi Yarışması 20.30 'da Başlıyor

Pazar gününün ikinci yarışması 50000tl ödüllü pazar hadi yarışması 20.30 ‘da başlıyor. Bu büyük ödüllü hadi yarışmasını sakın kaçırmayın.

Günün ilk yarışması hadi ailesine yeni katılan yarışma konsepti ailece hadi yarışması Ceyda Düvenci ‘nin sunumuyla 18.00 ‘da gerçekleşti. O yarışma esnasında da 30000tl gibi büyük bir ödül verilmişti. Bugün toplamda 80000tl gibi büyük bir rakam siz değerli hadicilere verilmektedir. Günün ikinci yarışma heyecanına geçmeden önce başarılı sunumuyla ilk yarışmasını geride bırakan ve yeni hadi yarışması sunucusu Ceyda Düvenci ‘yi tebrik edip başarılar dileriz.

Günün ilk yarışma heyecanında 6. soruya gelindiğinde aslında sabahta tahmin ettiğimiz gibi yeni yarışma konseptinde hadi joker kodu verildi. Ancak biraz bu hadi joker kodu geç duyurulmuş oldu. Ara sıra Hadi Youtube kanalı üzerinden de sürprizlerin yapıldığını sakın unutmayın.

Pazar Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Pazar gününün ikinci yarışma heyecanı 20.30 ‘da yaşanacaktır. Pazar hadi yarışması ipucu sorusu paylaşılmıştır. Hadi yarışması ipucu sorusu doğru cevabı ise her zaman ki gibi sozdeblog.com adresinde sizlerle buluşuyor. Her gün düzenli olarak her hadi yarışması öncesinde yarışmada 1 soruyu çantada keklik misali yapabileceğiniz bir hadi ipucu sorusu paylaşmaktayız.

Bugünün son yarışması pazar hadi yarışması ipucu sorusu “Rumeli Kavağı ve Rumeli Feneri ‘ni ziyaret ediyorsanız İstanbul ‘un hangi ilçesindesinizdir?” olarak soruldu. 50000tl ödüle sizleri bir adım yaklaştıracak olan ve yarışmanın kritik düzeydeki 7. sorusunu rahat geçemenizi sağlayacak hadi ipucu sorusu doğru cevabı işte şimdi sizlerle.

PAZAR HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: SARIYER

Pazar Hadi Yarışması Joker Kodu

Büyük ödüllü bu akşamın son yarışmasında olaki bir hatalı cevap verilmesi ya da boş bırakılması durumunda bir şans daha kazandıracak olan pazar hadi yarışması joker kodu paylaşılmıştır. Siz değerli hadi sever okuyucularımız için hadi joker kodunu en hızlı ve en doğru biçimde ulaştırmaktayız.

Bugünün ilk yarışmasının 6. sorusunda verilen ve gece yarısı 00.00 ‘a kadar girip tüm hadicilerin alabileceği hadi joker kodu sizlerle. Hadi joker kodunu hemen aşağıdan kopyalayarak hadi uygulaması içindeki joker kazan bölümüne girerek hadi joker hakkını kazanmış olursunuz.

PAZAR HADİ YARIŞMASI JOKER KODU: AİLECEHADİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here