Pazartesi Günü Akşam Hadisi Hadi İpucu Sorusu

0
453
Pazartesi Günü Akşam Hadisi Hadi İpucu Sorusu

Günün ikinci yarışma heyecanı pazartesi günü akşam hadisi 20.30 da sizlerin karşısında olacak. Bu yarışma öncesinde merak edilen her şeyi yazımızda bulabileceksiniz.

Günün ilk yarışması Merve Toy ‘un sunumu ile 12.30 da yapılmıştır. Yeni haftanın ilk günün pazartesine sendromsuz bir şekilde başlamak için pazartesi öğle hadisi yapılmıştır. Şimdi de gözler akşam yapılacak olan iki yarışma heyecanından ilkine çevrilmiş durumdadır. Bundan önce saatler 15.00 ‘ı gösterdiğin de hadi uygulamasında yeni bir deneme yapılmıştır. Birçok kişinin bilmediği fark edemediği “joker hadisi” isimli bir yarışma yapılmıştır. Bu yarışmada ödül hadi joker kodu olarak verildi. Para ödülü olmayan “joker hadisi” isimli yarışmada katılım sağlayan hadicilere 3 soru yöneltildi. Sorulan 3 soruya doğru cevap veren hadicilerin hesabına hadi joker hakkı tanımlanmıştır. Bu sürpriz yarışmadan birçok hadicinin haberi dahi olmadı. Neden mi? Çünkü maalesef kimseye bildirim gelmedi.

Bugün öğlen yarışmasından önce sizlere bir hafta boyunca yapılacak yarışmalarda avantaj sağlaması için 10 adet hadi ipucu sorusu paylaşılmıştır. Hatta bu 10 adet hadi ipucu sorusundan bir tanesi 12.30 da yapılan yarışmada karşımıza geldi. Siz de her yarışmadan önce YouTube kanalı üzerinden verilen bu 10 adet hadi ipucu sorusu ve doğru cevaplarına göz atmayı sakın unutmayın.

Bu akşam pazartesi günü akşam hadisi 20.30 da 20000tl ödülle karşınızda olacak. Yarışma öncesinde siz değerli hadiciler için hadi ipucu sorusu paylaşılmaktadır. Dilerseniz artık sizlere yarışmada avantaj sağlayacak olan hadi ipucu sorusu ve doğru cevabına geçelim.

Pazartesi Günü Akşam Hadisi Hadi İpucu Sorusu

Günün ikinci yarışması öncesinde sizlere avantaj sağlayacak hadi ipucu sorusu belli oldu. Bu akşam size verilecek hadi ipucu sorusu sayesinde yarışmanın 7. sorusunu çok rahat geçeceksiniz. İşte o merak edilen günün ikinci yarışması için verilen hadi ipucu sorusu bir coğrafi konudan geliyor. Hadi ipucu sorusu “Bugünkü ipucumuz ülkemiz sınırları içerisinde yer alan bir bölgeden geliyor hadiciler… Güney Doğu Anadolu Bölgesi ‘nde, Kahta ilçesi yakınlarında Ankar dağları civarından 2.150 metre yüksekliğinde bir dağdan bahsediyoruz. Bu dağ hangi ilimiz sınırları içerisinde yer almaktadır acaba?” olarak soruldu. Günün ikinci yarışması için verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle…

PAZARTESİ GÜNÜ AKŞAM HADİSİ HADİ İPUCU CEVABI: ADIYAMAN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here