Perşembe Günü Hadi Gamer Yarışması Hadi İpucu Sorusu

0
70
Perşembe Günü Hadi Gamer Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Üçüncü yarışma heyecanı perşembe günü hadi gamer yarışması 19.30 da sizleri bekliyor. 10000tl ödülün dağıtılacağı perşembe günü hadi gamer yarışmasını sakın kaçırmayın.

Geçtiğimiz hafta ve ondan önceki hafta yapılan hadi gamer yarışmaları Vestel sponsorluğunda yapılmıştır. Vestel katkılarıyla yapılan hadi gamer yarışmalarının hiçbirin de siz değerli hadiciler için hadi joker kodu paylaşımı yapılmamıştır. Bu durum hadicilerin büyük tepkisini çekmişti. Bu akşam yapılacak olan hadi gamer yarışmasında ise sponsor bulunmamaktadır. Bu yüzden hadi joker kodu paylaşımı beklenmemekte ve Vestel sponsor olmuş olmamış bir şey fark etmemektedir. Çünkü Vestel sponsor iken ödül 10000tl ve hadi joker kodu paylaşımı yoktu, Vestel sponsor değil iken ödül 10000tl ve hadi joker kodu paylaşımı beklenmemektedir.

Bugün hadi gamer yarışmasından önce 13.15 te 20000tl ödül ile hadi magazin yarışması yapılmıştır. Öğlen hadi yarışmasının bitiminden çok kısa bir süre sonra Özge Ulusoy ‘un sunumuyla başlayan hadi magazin yarışması yine birbirinden eğlenceli sorularla son buldu.

Bu akşamın 10000tl ödüllü yarışması Ahmet “Jahrein” Sonuç sunumuyla karşınızda olacak. Kendisi Twitch yayıncısı olarak tanınan Ahmet “Jahrein” Sonuç son zamanlarda hadi yarışmasının beşinci sunucusu olarak hadi ailesine katılmıştır. Hadi ailesi içinde tek erkek sunucu olan Ahmet “Jahrein” Sonuç oyun severlerinde merakla takip ettiği bir isimdir. Şimdiden tüm hadicilere iyi eğlenceler ve bol şans diliyoruz..

Perşembe Günü Hadi Gamer Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Değişik bir konsepti olan hadi gamer yarışması öncesinde siz değerli hadiciler için hadi ipucu sorusu verilmektedir. Her hadi yarışmasından önce hadi joker kodu verilmez ancak hadi ipucu sorusu verilir. Hadi ipucu sorusu da kritik öneme sahip olan 7. soruyu hadicilerin rahat biçimde geçmesini sağlar. Hadi gamer yarışması öncesinde sizler için verilen hadi ipucu sorusu da belli oldu. Günün üçüncü yarışma heyecanın da verilen ve sizlere kolaylık sağlayacak hadi ipucu sorusu “Bilim kurgu türünde gerilim film serisi Resident Evil ‘ı izlediniz mi sevgili hadiciler? Peki bu serinin baş rol oyuncusu Milla Jovovich ‘in oyun serisinde yer almadığını biliyor muydunuz? O karakterin adı neydi acaba? ” olarak soruldu. İşte oyun severlerin merakla beklediği hadi gamer yarışması için verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı sozdeblog.com ailesi farkıyla sizlerle…

HADİ GAMER YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: ALİCE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here