Perşembe Günü Hadi Magazin Yarışması Hadi İpucu Sorusu

0
163
Perşembe Günü Hadi Magazin Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Perşembe günü hadi magazin yarışması Özge Ulusoy ‘un sunumuyla 13.15 te başlıyor. 20000tl ödülün dağıtılacağı perşembe günü hadi magazin yarışması hadi ipucunu almadan yarışma.

Bugün yaşanacak olan dört yarışma heyecanından ilki 12.30 da öğle hadisi ile başlamıştı. Öğle hadisinin bitmesinin ardından gözler kısa bir süre içinde başlayan hadi magazin yarışmasında oluyor. Ünlü model ve sunucu olan Özge Ulusoy ‘un neşeli sunumuyla hadi magazin yarışma müdavimleri olan bir yarışmadır. Her ne kadar bilgi yarışması konseptine uymasa da sanırım Özge Ulusoy olduğu için bu kadar ilgi görüyor. Hadi yarışması konseptleri arasında ünlülerin hayatının ele alındığı, dedikodu kazanının kaynadığı hadi magazin yarışması kesinlikle bilgiye dayalı bir yarışma değildir.

Bilgiye dayalı olmayan hadi magazin yarışması bugün sizlere tam 20000tl ödül dağıtıyor. Bugün toplamda da 70000tl ödül dağıtılacağını sakın unutmayın. Kazancın bol olabileceği bugünde sizlere verilen hiçbir tüyoyu kaçırmamalısınız. Bir kez daha hatırlatmak gerekirse hadi YouTube kanalı üzerinden verilen 10 adet hadi ipucu sorusu ve doğru cevaplarıan her yarışma öncesinde göz atmayı sakın unutmayın. Ne zaman karşınıza çıkacağı belli olmayan 10 adet sorunun bir hafta boyunca yapılacak yarışmalarda karşınıza çıkma olasılığı vardır. Her pazartesi bu sorular ve doğru cevapları da güncellenmektedir.

Perşembe Günü Hadi Magazin Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Günün ikinci yarışmasında sizler için hadi ipucu sorusu veriliyor. Verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı da her zaman sozdeblog.com da paylaşılmaktadır. Sizlere kolaylık sağlaması için her gün yarışmalar öncesinde araştırmalar yapıp sonuçları en hızlı ve en doğru biçimde sizlere ulaştırmaktayız. Bugünün ikinci yarışma heyecanı öncesinde hadi ipucu sorusu da belli oldu. Perşembe günü hadi magazin yarışması hadi ipucu sorusu “Geçtiğimiz günlerde Ayla ve Müslüm gibi gişeye damga vuran filmlerin yapımcısı Mustafa Uslu ile oyuncu Sinem Öztürk ‘ün bebekleri dünyaya geldi. Peki siz bu bebeklere ne isim verdiklerini biliyor musunuz? ” olarak soruldu. İşte günün ikinci yarışması için verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle…

HADİ MAGAZİN YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: MUSTAFA – KEMAL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here