Perşembe Günü Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu

0
236
Perşembe Günü Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu

Perşembe günü öğle hadisi 12.30 da yapılacaktır. 10000tl ödülün dağıtılacağı perşembe günü öğle hadisi yarışmasını sakın kaçırmayın.

Haftanın son günleri yaklaşırken belki de her hafta en çok yarışma düzenlenen tek gün perşembe günüdür. Bugün tam dört yarışma heyecanı yaşanmaktadır. Tabiki bunlardan ilki 12.30 da başlayacak olan öğle hadisi yarışmasıdır. Dün akşam 100 ya da daha az kişi kalana kadar devam eden hadi100 yarışması yapılmış ve kişi başı 200 küsür lira düşmüştür. Sizlere bir sürprizde hadi100 yarışması bu akşam büyük bir ödülle yapılacak sakın kaçırmayın.

Bugünün ilk yarışması perşembe günü öğle hadisi öncesinde ve diğer yapılacak yarışmalar öncesinde de sizler için hadi YouTube kanalı üzerinden verilen 10 adet hadi ipucu sorusu ve doğru cevaplarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Çünkü her hafta bu ipucu sorularından verilmekte ve 1 hafta boyunca yapılan yarışmalarda karşınıza gelmektedir. Sizde hadi yarışmalarında kazanma şansınızı artırmak istiyorsanız bu tür paylaşımları takip etmelisiniz. Onun dışında bugün hadi resmi instagram hesabı üzerinden sizler için verilen günün hadi ipucu sorusu doğru cevabına da yazımızdan ulaşabileceksiniz. Bol kazançlı bir gün geçirmeniz dileğiyle her yarışma öncesinde sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Bugün toplamda 70000tl ödül dağıtılacaktır. Şüphesiz merakla beklenen hadi yarışması ise büyük ödülün verileceği ve normalde de kişi başı ödülün en fazla düştüğü hadi100 yarışmasıdır. Bugünse hadi100 yarışması gerçekten büyük bir ödülle karşınızda olacak ve sozdeblog.com olarak bizler yarışma öncesinde sizlere hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu doğru cevabı konularında yardımcı olacağız. Bilindiği üzere öğle hadilerinde sponsor bulunmuyorsa hadi joker kodu paylaşımı yapılmamaktadır. Bugünün belki de tek hadi joker kodu paylaşılacağı yarışması 20.30 daki hadi100 yarışması olacaktır.

Perşembe Günü Öğle Hadisi Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Bugün siz değerli hadicilere günün ilk yarışması öncesinde kolaylık sağlaması için hadi ipucu sorusu veriliyor. Günün ilk yarışmasında geçerli hadi ipucu sorusu da belli oldu. Perşembe günü hadi yarışması için verilen hadi ipucu sorusu “1985 yılında çekilen, bilim-kurgu ve macera türünde, birçok ödüle layık görülmüş Geleceğe Dönüş filmini izlediniz mi hadiciler? Bu filmde yer alan hem geleceğe hem de geçmişe yolculuk yapılmasını sağlayan zaman makinesinin kim tarafından icat edildiğini hatırlıyor musunuz?” olarak soruldu. İşte günün ilk yarışması için verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle…

ÖĞLE HADİSİ YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: DR. BROWN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here