31 Ocak 11.30 Perşembe Hadi Magazin Yarışması

0
142
31 Ocak 11.30 Perşembe Hadi Magazin Yarışması

Geçtiğimiz günlerde yeni yarışma konsepti olarak hadi ailesine katılan perşembe hadi magazin yarışması bugün saat 11.30 ‘da ekranlarda olacak.

Salı günü öğleden önce 11.30 ‘daki hadi magazin yarışması 6. soruya gelindiğinde yine teknik bir arıza nedeniyle iptal olmuş ve bugüne ertelendiği söylenmişti. Başladığı günden bugüne büyük ödüller veren hadi magazin yarışması Salı ve Perşembe olmak üzere haftada iki gün yarışma heyecanı sunacaktır. Salı günü iptal olan yarışmanın ödülü 30.000tl idi. Unutmamak gerekir ki Salı günü hadi magazin yarışması iptal olmasaydı bile bugün hadi magazin yarışması yapılacaktı.

Özge Ulusoy ‘un ilk deneme hadi magazin yarışması dışındaki akıştaki yerini almış ilk yarışmasının 6. sorusunda yarışma iptal edilmişti. Ünlü sunucu ve manken Özge Ulusoy Instagram hesabında yaptığı paylaşımda Perşembe günkü hadi magazin yarışması ödülünün iptal nedeniyle artacağını söylemişti.

Hadi Magazin Yarışması Ödülü

Hem hadi ekibinin yaptığı hem de Özge Ulusoy ‘un yaptığı paylaşımda ödülde aslında bir artış bulunmamaktadır. Salı gününden devreden 30.000tl ödül ve Perşembe hadi magazin yarışması normal ödülü 10.000tl düşünürsek, Perşembe hadi magazin yarışması ödülü toplamda zaten 40.000tl oluyor.

Hadi Magazin Yarışması Joker Kodu

Hadi magazin yarışması joker kodu paylaşımı Salı günkü yarışmada, yarışmanın başlamasına çok az bir zaman kala verilmiş ve saat 13.00 ‘a kadar geçerli olmuştu. Bugünkü hadi magazin yarışması öncesinde de böyle bir hadi joker kodu paylaşımı beklenmektedir.

Sozdeblog.com ailesi olarak dikkat çekmek isteriz ki her yarışma öncesinde olduğu gibi bu yarışma öncesinde de haksızlıklar ve adaletsizlikler her seferinde hadi joker kodu verilerek geçiştirilmektedir.

Hadi Magazin Yarışması İpucu Sorusu

Günün ilk yarışmasında 40.000tl ödülün yer aldığı finale bir adım yaklaştıracak olan hadi magazin yarışması ipucu sorusu belli oldu. Hadi magazin ipucu sorusu ve doğru cevabı sayesinde yarışmanın 7. sorusunu doğru cevaplamış ve finale doğru bir adım yaklaşmış olacaksınız.

Hadi magazin yarışması ipucu sorusu “2000 ‘lerin başında Foolish Casanova şarkısıyla popüler olan manken kimdir?” olarak soruldu. Perşembe hadi magazin yarışması ipucu sorusu doğru cevabı nedir diyorsan işte hadi magazin yarışması ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle..

HADİ MAGAZİN YARIŞMASI İPUCU CEVBI: PETEK DİNÇÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here