31 Ocak 12.30 Perşembe Hadi Yarışması

3
217
31 Ocak 12.30 Perşembe Hadi Yarışması

Perşembe gününün ikinci yarışması olan 12.30 hadi yarışması sizlerle olacak. 31 Ocak 12.30 Perşembe hadi yarışmasından önce de hadi magazin yarışması yapılmıştır.

Günün ilk yarışması 40.000tl ödüllü hadi magazin yarışması çok şükür hiçbir aksaklık, teknik arıza yaşanmadan tamamlandı. Salı günü yaşanan teknik arızadan sonra büyük tepki çeken hadi magazin yarışması 40.000tl ödüllü bugün 11.30 ‘daki yarışmayı sorunsuz bir şekilde bitirmeye çalıştı.

Hadi Yarışması Ödülü

Perşembe gününün ikinci yarışmasında yine beklenen oldu. Hadi yarışması ödülü her 12.30 yarışmasında olduğu gibi 8.000tl olarak belirlendi. Bugün 11.30 ‘daki 40.000tl ödüllü hadi magazin yarışmasının ardından 8.000tl ödüllü 12.30 hadi yarışmasını gören hadiciler hayal kırıklığı yaşadılar. Normal şartlarda kişi başı 1-2tl nin düştüğü yarışmalardan sıkılan hadicilerin sabrı bakalım nereye kadar dayanacaktır.

Hadi Yarışması Joker Kodu

Hadi yarışması joker kodu bir önceki hadi magazin yarışmasında olduğu gibi 12.30 hadi yarışması öncesinde de verilmedi. Bu konuda akşamki yarışma için hadi joker kodu paylaşımı yapılabileceğini düşünmekteyiz. Hadi joker kodu paylaşımı yarışmalarda önemli bir yer edinmektedir. Hadi joker kodu sayesinde yarışmada bir soruyu yanlış cevaplama ya da boş bırakma imkanı verilmektedir.

Tabiki sadece hadi joker kodu instagram üzerinden verilmemektedir. Bip Messenger uygulamasın da yer alan Hadi kanalına abone olarak her hafta 1 adet hadi joker kodu alabilirsiniz. Bip Messenger uygulamasında yer alan hadi kanalına abone olarak sizde 1 adet joker kodunu alıp hadi uygulamasında ilgili kutucuğa girip joker hakkınızı tanımlamış olursunuz.

Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Tarihin en iyi gerçek para ödüllü canlı bilgi yarışması olan hadi yarışması ipucu sorusu belli oldu. Hadi yarışması ipucu sorusu ” Yüzüklerin Efendisi tutkunu hadiciler için geliyor. Yüzüklerin Efendisi film serisinde yüzüğü Hüküm Dağı ‘na götürüp yok eden karakter hangisidir?” olarak soruldu.

Günün ikinci yarışmasında finale bir adım yaklaştıracak olan, hadi yarışması ipucu sorusu doğru cevabı nedir diye merak eden tüm hadiciler için sozdeblog.com ailesi olarak her zaman en doğru ve en güvenilir bilgileri sunmaktayız. 12.30 hadi yarışmasında 7. soruyu doğru cevaplamanızı sağlayacak hadi yarışması ipucu sorusu cevabı sizlerle…

HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI:FRODO BAGGİNS

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here