29 Ocak 20.30 Salı Fizy Hadi Müzik Gecesi

1
210
29 Ocak 20.30 Salı Fizy Hadi Müzik Gecesi

Günün son yarışması olan 29 Ocak 20.30 Salı Fizy hadi müzik gecesi her zamanki saati olan 20.30 ‘da sizlerle. Fizy hadi müzik gecesi sayesinde yine müzik severlerin müzik bilgilerini sınayabileceği bir hadi yarışması olacaktır.

Yeni yarışma konsepti olan ve bugün ikincisi düzenlenen hadi magazin yarışması nedir diye merak ediyorsan doğru yerdesin. Hadi magazin yarışması joker kodu ve ipucu sorusuyla ilgili tüm detaylar 29 Ocak Hadi Magazin Yarışması yazımızda yer almaktadır.

Bu akşam 20.30 ‘daki müzik severlerin heyecanla beklediği hadi mzüik gecesi Fizy katkılarıyla gerçekleşecektir. Hadi müzik gecesi müzik bilgilerinin havada uçuştuğu, eğlence ve heyecana doyumun olmadığı bir yarışmadır. “Fizy ile sevdiğin müzikler cebinde, tabletinde, bilgisayarında, televizyonunda, her yerde!” mottosuyla hareket eden dijital müzik platformunda yer alan yerli bir uygulamadır.

Fizy Müzik Gecesi Ödülü

Bu akşamın son büyük ödüllü yarışması olan fizy müzik gecesi ödülü belli oldu. Bu akşam 20.30 ‘daki fizy müzik gecesi ödülü 30.000tl olacaktır. Sende müzik keyfine doymak ve büyük ödül olan 30.000tl ‘yi kazanmak istiyorsan final sorusuna kadar gel ve doğru cevapla. Final sorusunu doğru cevaplayan tüm müzik sever hadiciler ödülü eşit miktarda paylaşacaklardır.

Fizy Müzik Gecesi Joker Kodu

Evet sevgili hadiciler her zaman olduğu gibi bugünkü fizy müzik gecesi joker kodu paylaşımıda aynı saatinde gerçekleşiyor. Fizy müzik gecesi yarışmalarında her ne kadar teknik sıkıntılar yaşansada, belkide fizy müzik gecesinin en çok sevilme nedeni her zaman fizy müzik gecesi joker kodu paylaşımı olmasıdır.

20.30 ‘da günün son yarışması olarak ekrana gelecek fizy hadi müzik gecesi joker kodu sizleri bu müzik ziyafetinde finale bir adım yaklaştıracaktır. Daha fazla bekletmeden sizlere fizy hadi müzik gecesi joker kodunu verelim. Sozdeblog.com ailesi olarak her yarışma öncesi sizlere bilgiler sunmaktayız.

FİZY MÜZİK GECESİ JOKER KODU: 91JPI8  (JOKERLER FİZY UYGULAMASINDAN)

Fizy Müzik Gecesi İpucu Sorusu

Günün son yarışmasında müzik dolu bilgiler arasında finale son bir adım daha yaklaştıracak olan ve bizlere fizy müzik gecesinde 7. soruyu doğru cevapla şansı verecek olan fizy müzik gecesi ipucu sorusu belli oldu. Fizy müzik gecesi ipucu sorusu yine fizy uygulamasında ve hadi ipucu instagram hesabında paylaşıldı. Ama sizler hangi albümün kaçıncı parçasının hangi şarkıcının olduğunu araştırmakla uğraşmayın. Çünkü sozdeblog.com ailesi olarak bizler en doğru ve en hızlı şekilde sizler için araştırıp bulmaktayız.

Fizy hadi müzik gecesi ipucu sorusu “Alternatif Salı listesinin 10. şarkısını seslendiren sanatçı kimdir ? ” olarak verildi. Bu akşamın son yarışmasında fizy müzik gecesi ipucu sorusu cevabı işte sizlerle..

FİZY MÜZİK GECESİ İPUCU CEVABI: DELİNİN YILDIZI – VEGA

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here