Salı Günü Hadi Fizy Müzik Gecesi Hadi Joker ve Hadi İpucu

0
544
Salı Günü Hadi Fizy Müzik Gecesi Hadi Joker ve Hadi İpucu

İşte sıra geldi büyük ödülün verileceği salı günü hadi fizy müzik gecesi yarışmasına. Bu akşam 20.30 da hadi fizy müzik gecesi yarışması sizlerle olacak.

Bugün yapılan 12.30 daki salı günü öğle hadisi ve 13.15 te yapılan salı günü hadi magazin yarışmasının ardından şimdi de sıra 20.30 da yapılacak olan hadi fizy müzik gecesine sıra geldi.

Fizy katkılarıyla yapılacak olan ve büyük ödülün verileceği hadi müzik gecesine sayılı saatler kaldı. Her hafta salı akşamları 20.30 da yapılan hadi müzik gecesi sponsoru bazı istisnai günler hariç hep Fizy olmuştur. Bu akşamın sponsoru da Fizy olacak ve siz değerli hadicilere 30000tl ödülün yanı sıra hadi joker kodu paylaşımı da yapacaktır.

Salı Günü Hadi Fizy Müzik Gecesi Hadi İpucu Sorusu

Hadi müzik gecesi yarışmasında sizleri 30000tl ödüle bir adım yaklaştıracak olan ve kritik öneme sahip 7. soruyu çok rahat geçmenizi sağlayacak hadi ipucu sorusu sizler için geliyor. Acaba hangi albümün, hangi listenin kaçıncı şarkısıydı gibi sorularla zaman kaybetmek yerine yazımızı kontrol ederek her zaman doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Günün son yarışması için hadi ipucu sorusu “Yarışmada bir adım öne geçmek için Selami Şahin Fizy profiline göz atmayı unutma. ” olarak verildi. İşte hadi ipucu sorusunda bahsedilen Selami Şahin Fizy profili sizlerle..

Selami Şahin, 1948 yılında Antakya ‘nın Yayladağı Yoncakaya köyünde doğdu. 1962 yılında henüz ondört yaşındayken sırasıyla Antakya ‘da, Adana ‘da, Ankara ‘da değişik işler yaptı. Tek hedefi şarkıcı olmaktı. 1963 yılında İstanbul ‘a geldi. İstanbul ‘da muhtelif yerlerde çalıştı. 1964 yılında Doğubank iş hanında plakçıda çalıştı. Notayı hiç bir müzik hocasından ders almadan, kitapların yardımı ile kendi kendine öğrendi. Aynı yıl merhum bestekar İrfan Özbakır ‘ın iki eseri ile bir 45 ‘lik plak yaptı. Cavit Deringöl, Zeynettin Maraş, Orhan Gencebay, Abdullah Nail Bayşu ve birçok besteciyle çalıştı.

1965/1966 yılında “Sabır Taşı” 45 ‘liğiyle üne kavuştu. Bestecilik hayatı 1967/1968 yıllarında başladı. “Sen Mevsimler Gibisin” isimli eseriyle “Altın Kelebek Yılın Şarkısı” ödülünü aldı.

Bugüne kadar onbeş adet 45 ‘lik Plak, sekiz adet Long Play, on adet Kaset ve CD yaptı. Üçyüzün üzerinde bestesi vardır. Kendisi ve birçok sanatçı tarafından bu besteler seslendirildi. Üçyüz eserin hemen hemen yüz ellisi hit oldu. Bunların bazıları şunlardır; “Sen Mevsimler Gibisin“, “Gitme Sana Muhtacım”, “Senin Olmaya Geldim”, “Tanrım”, “Boş Vere Boş Vere”, “Eskimeyen Dost”, “Gözler Kalbin Aynasıdır”, “Seninle Başım Dertte”, “Benim En İyi Dostum İçkim ve Sigaram”, “Tapılacak Kadınsın”, “Özledim Her Şeyini”, “Seni Sevmediğim Yalan”, “Namerd Olayım”, “Hesabım Var”, “Hey Hey Bakar mısın” vb.

2000 yılında “2000 ‘e Merhaba” albümünden sonra, 2004 yılında “İyi ki Varsın” albümleriyle dinleyicileri ile buluştu.

HADİ MÜZİK GECESİ İPUCU CEVABI: BAŞTAN BAŞA SEN

Salı Günü Hadi Fizy Müzik Gecesi Hadi Joker Kodu

Müzik sever hadicilerin merakla beklediği ve her hafta 30000tl ödülün dağıtıldığı hadi müzik gecesi bu akşam sizlerle. Hadi müzik gecesi öncesinde sizlere yarışmada avantaj sağlaması için hadi joker kodu paylaşımı yapılacaktır. Bizler ödülle orantılı olarak 30000 kişilik hadi joker kodu paylaşımı beklemekteyiz. Bilindiği üzere her hafta salı akşamları hadi müzik gecesi yarışmasına sponsorluk yapan Fizy tarafından hadi joker kodu paylaşılmaktadır. Belki de hadi yarışmaları tarihinde hadi joker kodu paylaşımı konusundaki en istikrarlı sponsorlardan biridir.

İşte beklenildiği 30000 kişilik hadi joker kodu paylaşımı gerçekleşti. En hızlı ve en doğru bilgiye ulaşmanız için sozdeblog.com olarak her zaman elimizden geleni yapıyoruz. Aşağıda vermiş olduğumuz hadi joker kodunu hızlı almak için kopyalayabilir ve hadi uygulamasında ilgili alana yapıştırabilirsiniz.

HADİ MÜZİK GECESİ FİZY HADİ JOKER KODU: (JOKER FİZY UYGULAMASINDA KİŞİYE ÖZELDİR)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here