Salı Günü Hadi Magazin Yarışması Hadi İpucu Sorusu

0
193
Salı Günü Hadi Magazin Yarışması Hadi İpucu Sorusu

12 Mart günü ikinci yarışması salı günü hadi magazin yarışması 13.15 te başlıyor. Salı günü magazin yarışması Özge Ulusoy ‘un sunumuyla sizlerle oluyor.

Günün ilk yarışması salı günü öğle hadisinden hemen sonra 13.15 te hadi magazin yarışması başlıyor. Salı günü öğle hadisi yarışmasında siz değerli hadicilere 10000tl ödül ve hadi ipucu sorusu bilgisi verilmişti. Şimdi de sıra salı günü hadi magazin yarışasına geldi.

Günün ikinci yarışma heyecanından önce sizlere bir hatırlatma yapalım. Her hafta pazartesi günleri siz değerli hadiciler için hadi YouTube kanalı üzerinden 10 adet hadi ipucu sorusu ve doğru cevapları verilmektedir. Bu 10 adet hadi ipucu sorusu ve doğru cevapları 1 hafta boyunca yapılacak hadi yarışmalarında çıkması muhtemel sorular olarak görülmektedir. Dün yapılan hadi yarışmalarında verilen 10 adet sorudan 2 tanesi çıkmıştır. Bu yüzden sizlerde hadi YouTube kanalı üzerinden verilen 10 adet hadi ipucu sorusu ve doğru cevaplarına her yarışma öncesi mutlaka göz atmayı unutmayın. Akşam Fizy katkılarıyla yapılacak olan müzik gecesi öncesinde de 10 adet hadi ipucu sorusuna göz atmayıda unutmayın.

Salı Günü Hadi Magazin Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Günün ikinci yarışması öncesinde de hadi ipucu sorusu sizler için geliyor. Günün ikinci yarışma heyecanı 10000tl ödüllü ve Özge Ulusoy ‘un sunumuyla gerçekleşecek olan hadi magazin yarışması öncesinde hadi ipucu sorusu belli oldu. Birçok kişinin aslında yakından tanıdığı bir oyuncudan geliyor. Salı günü hadi magazin yarışması hadi ipucu sorusu “İpucumuz komedi projelerinin aranılan ismi, 90 ‘lı yılların en popüler dizilerinden Sıdıka ile hafızalara kazınan usta oyuncu hakkında. Bu oyuncu Avrupa Yakası adlı dizide de dikkatleri üzerine çekmişti. Peki Jet Sosyete dizisindeki Pelin ve Şennur karakteri desem kim olduğundan emin olur musunuz?” olarak soruldu. İşte günün ikinci yarışma heyecanını yaşatacak olan 13.15 ‘teki salı günü hadi magazin yarışması için verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı sozdeblog.com farkıyla sizlerle oluyor. Siz de hemen vereceğimiz doğru cevabı not ederek yarışmaya katılmayı sakın unutmayın.

SALI GÜNÜ HADİ MAGAZİN YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: HASİBE EREN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here