Salı Günü Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

0
235
Salı Günü Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

12 Mart salı günü öğle hadisi 12.30 da başlıyor. Salı günü öğle hadisi öncesi hadi ipucu sorusu ve doğru cevabı sozdeblog.com dan geliyor.

Dün birbirinden özel tam 3 yarışma heyecanı yaşandı. İlk olarak GittiGidiyor katkılarıyla öğle hadisi yapıldı, ardından Bip katkılarıyla akşam hadisi yapıldı ve son olarakta pazartesi akşamlarının fix yarışması hadi futbol gecesi yapıldı. Aynı şekilde bugünde birbirinden özel 3 yarışma heyecanı yaşanacaktır.

Eskiden günde 1 yarışma oluyordu. Bazı günlerde ise en fazla 2 yarışma yapılabiliyordu. Şimdilerde ise her gün en az 3 yarışma heyecanı yaşanıyor. Bir tek haftasonları 2 yarışma heyecanı yaşanıyor. Ancak eskiye baktığımızda haftasonları da sadece 20.30 yarışması mevcuttu. Böyle giderse konseptlerin uygunluğuna bakılmadan günün her saatine bir yarışma eklenecek ve bu da tabiki hadinin sonunu getirecektir.

Bugün yaşanacak 3 yarışma heyecanından biraz bahsedip günün ilk yarışmasıyla ilgili bilgileri sizler için verelim. Birazdan hadi ipucu sorusunu vereceğimiz günün ilk yarışması salı günü öğle hadisi olacaktır. Bu yarışmanın bitiminden sadece 15-20 dakika sonra da Özge Ulusoy ile hadi magazin yarışması başlayacaktır. Son olarakta salı akşamlarının fix yarışması Fizy katkılarıyla  hadi fizy müzik gecesi olacaktır. Büyük ödülün verileceği akşam yarışmasında sizler için birde hadi joker kodu paylaşımı olacaktır. Çünkü bu zamana kadar Fizy, sponsor olduğu her yarışma öncesinde siz değerli hadicilere hadi joker kodu paylaşımı yapmıştır.

Salı Günü Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu

Güne güzel başlamak için 10000tl ödülün dağıtılacağı günün ilk hadi yarışmasına hepiniz davetlisiniz. Salı günü öğle hadisi öncesinde sizlere verilecek hadi ipucu sorusu da belli oldu. Bugünkü ipucu sorusu bir coğrafi konudan gelmektedir. Salı günü öğle hadisi hadi ipucu sorusu “Güneydoğu Asya ve Okyanusya ‘da yer alan, 18.000 ‘in üzerinde adadan oluşan ve dünyanın en kalabalık dördüncü ülkesinden bahsediyoruz. Peki yeryüzünde yaşayan son dinozorun burada bulunduğunu söylesek?” olarak soruldu. İşte günün ilk yarışması öncesinde verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle ve ipucu cevabını hemen not alıp öyle yarışmaya katılınız..

SALI GÜNÜ ÖĞLE HADİSİ HADİ İPUCU CEVABI: ENDONEZYA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here