5 Şubat 12.30 Salı Hadi İpucu Sorusu

0
117
5 Şubat 12.30 Salı Hadi İpucu Sorusu

Günün ikinci yarışması olan 12.30 salı hadi ipucu sorusu paylaşımının ardından başlayacaktır. Bugün Özge Ulusoy ‘un sunumuyla gerçekleşen hadi magazin yarışmasının ardından gözler 12.30 hadi yarışmasına çevrilmiş oldu.

Bir önceki yazımızda dün akşam ve ondan önceki yarışmalarda yapılan soru-cevap hatalarından bahsetmiştik. Bu konuyu biraz deştikçe akla gelen tirit sorusu, katedral sorusu gibi birçok örnekte çıkmaya başlamaktadır. Ama hala hadi ekibi tarafından yapılan somut bir özür açıklaması, düzeltme açıklaması veya şüpheleri tamamen ortadan kaldıracak hiçbir açıklama yapılmamıştır. Bu durum karşısında biz hadi severler olarak her geçen saniye şüphelerimizi artırmaktayız. Bunun neticesinde her geçen saniye hadi bilgi yarışmasına olan güven azalmaktadır. Bir bilgi yarışmasının bu denli hatalarla bir değil iki değil üç değil sürekli devamlılık göstermeye başlayan hatalar yapmasıda yerli uygulama olan Hadi ‘ye olan güveni bir kere daha sorgulamamız gerektiğini göstermiş oldu.

Salı Hadi Yarışması Ödülü

Bugünün ikinci yarışması 12.30 salı hadi yarışması ödülü 10.000tl olarak belirlenmiştir. Final sorusuna kadar ulaşabilen hadicilerden final sorusunada doğru cevap verenler 10.000tl ödülü aralarında eşit olarak paylaşacaklardır.

Salı Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Bugünün ikinci yarışmasında finale bir adım daha yaklaştıracak olan hadi ipucu sorusu belli oldu. Salı hadi yarışması ipucu sorusu doğru cevabıyla sizlerin 7. soruyu doğru cevaplamanızı sağlayacağız. Her yarışmadan kısa bir süre önce verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabını sozdeblog.com olarak en hızlı ve en güvenilir şekilde araştırıp bulmaktayız.

Günün ikinci yarışması 12.30 salı hadi yarışması ipucu sorusu “Bugünkü ipucumuz büyük üstadımız İsmail Dümbüllü ile eşleşmiş bir orta oyunu karakteriyle alakalı. Orta oyununda çoğu kez saf ve ahmak uşak rolünde oynayan komik karakterin adı nedir? ” olarak soruldu. Peki hadi ipucu sorusunun doğru cevabı nedir diye düşünüyorsanız işte yanıtı sizlerle…

HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: İBİŞ

Salı Hadi Yarışması Joker Kodu

Bir önceki yarışma olan 11.30 hadi magazin yarışmasında olduğu gibi salı hadi yarışması öncesinde de joker kodu paylaşımı beklenmemektedir. Salı hadi yarışması joker kodu paylaşımının yapılmamasının ardından gözler 20.30 da yapılacak olan hadi müzik gecesin çevrilmiş oldu.

Her hafta Fizy katkılarıyla yapılan hadi müzik gecesi öncesinde hadi joker kodu paylaşımı yapılmaktadır. Bir sonraki yazımızda sizlere hadi müzik gecesi joker kodu ve hadi ipucu sorusu hakkında bilgiler vereceğiz takip edip site içi bildirimleri açmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here