4 Şubat 12.30 Sendromsuz Hadi İpucu Sorusu

0
115
4 Şubat 12.30 Sendromsuz Hadi İpucu Sorusu

Yeni bir haftaya merhaba derken, güne yine bir sendromsuz hadi ipucu sorusu ile başlamaktayız. Bugün saatler 12.30 ‘u gösterdiğinde hadi yarışması hadicileri ekran başına bekliyor olacak.

Artık yeni bir haftaya başlarken sendromsuz bir pazartesi olması için diğer yarışmalara nazaran pazartesi günleri kolay yarışmalar olmaktadır. Hadi ekibi, sendromsuz bir pazartesi için gerçekten de çok çok kolay sorular sormayı tercih etmektedirler. Bunun bir iyi yanı bir de kötü yanı mevcuttur. Sendromsuz pazartesi yarışmasında sorular kolay olduğundan birçok kazanan, birçok sevinen oluyor. Bu da tabiki sendromsuz pazartesi yarışmasının iyi yanıdır. Ancak unutmamak gerekir ki ne kadar çok kazanan olursa o kadar az kişi başı ödül olur. Belki de bu da kötü yanıdır.

Dün akşamki hadi yarışması 30.000tl ödülle gerçekleşmiş ve öncesinde hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu olarak neler verilmişti merak ediyorsan Pazar Hadi Yarışması yazımıza göz atabilirsiniz.

Hadi Yarışması Ödülü

Sendromsuz pazartesi hadi yarışması ödülü 10.000tl olarak açıklandı. İlk zamanlarda hadi öğlen yarışması ödülü 6.000tl idi. Ödül daha sonra 8.000tl ‘ye yükseltilmiş ve şimdi de artık son birkaç gündür 10.000tl olarak verilmektedir.

Sendromsuz pazartesi hadi yarışması ödülü olan 10.000tl sendromsuz pazartesi hadi yarışması final sorusuna doğru cevap veren hadiciler arasında paylaşılacaktır.

Hadi Yarışması Karikatür İpucu Sorusu

Kolay mı kolay soruların yer aldığı, sendromsuz bir haftaya başlamak için düzenlenen sendromsuz pazartesi hadi yarışması ipucu sorusu ve doğru cevabı sayesinde finale emin bir adımla daha yaklaşılmış olacaktır. Sendromsuz pazartesi hadi yarışmasında karikatür ipucu sorusu olarak verilmiştir.

Hadi ipucu sorusu “Hepimiz en az bir Avanak Avni hikayesinde Dilaver ‘e sinir olmuşuzdur. Bugünkü ipucumuz da bizi Avni ve onun dünyasıyla tanıştırmış büyük ustayla alakalı. Avanak Avni ve Utanmaz Adam tiplemeleriyle ünlü karikatürist kimdir?” olarak soruldu. İşte bugünün sendromsuz pazartesi hadi yarışması ipucu sorusunun doğru cevabı sizlerle..

HADİ YARIŞMASI KARİKATÜR İPUCU CEVABI: OĞUZ ARAL

Hadi Yarışması Joker Kodu

Sendromsuz pazartesi hadi yarışması joker kodu paylaşımı yapılmamıştır. Belki de hadi öğlen yarışmalarında bazı şeyler düzelirken hadi joker kodu paylaşımı düzelmemektedir. Dün hatırlanacağı üzere Hadi Youtube kanalından gece 00.00 ‘a kadar geçerli hadi joker kodu paylaşımı yapılmıştı.

Hadi joker kodu kazanma yöntemlerine birkaç örnek vermek gerekirse; Hadi Youtube kanalı sürprizleri, Bip Messenger uygulaması Hadi kanalında haftada 1 hediye hadi joker kodu, sponsor olan yarışmalar öncesinde hadi joker kodu paylaşımı ve en önemlisi Sozdeblog.com ailesine üye olup yazılarını takip ederek ayrıcalıklardan faydalanmaktır..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here