Sevgililer Günü Hadi Yarışması Hadi Joker Hadi İpucu Sorusu

0
96
Sevgililer Günü Hadi Yarışması Hadi Joker Hadi İpucu Sorusu

Sevgililer günü hadi yarışması 20.30 da sizlerle olacaktır. Hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu paylaşımlarının ardından Müge Boz ‘un sunumuyla sevgililer günü hadi yarışması sizlerle olacaktır.

Günün son yarışması sevgililer günü hadi yarışması 20.30 da Müge Boz ‘un sunumuyla canlı olarak yayınlanacaktır. Sevgililer gününe özel hadi yarışması ödülü de tam 20000tl ‘dir. Akşam 20.30 da düzenlenecek olan 20000tl ödüllü hadi yarışmasında final sorusuna doğru cevap veren hadiciler arasında eşit bir şekilde paylaştırılacaktır.

Hadi yarışmasında asıl bomba ise yarın 20.30 da yapılacak olan HDI Sigorta katkılarıyla yarışmanın konuk sunucusu Fenerbahçe ‘nin efsane futbolcusu Alex De Souza olacaktır. Dün büyük bir bomba gibi gündeme düşen ve haftasonu yapılacak olan Fenerbahçe-Konyaspor maçını statta izlemek için Türkiye ‘ye gelen Alex De Souza, yarında HDI Sigorta ‘nın katkılarıyla hadi spor gecesinin önemli konuk sunucusu olacaktır. Bu da hadi bilgi yarışması tarihinde bir ilk olacaktır. Geldiği gün Fenerbahçe ‘de tercümanlığını yapan Samet ile çektiği Türkçe video ise gündeme oturmuştu. Sempatik tavırları, akıl dolu futbolu ve adamlığıyla Fenerbahçe taraftarının ve birçok futbol severin gönlünü fetheden Alex De Souza yarın hadi bilgi yarışmasında sakın kaçırma.

Günün magazin yarışmasında neler yaşandı öğrenmek için bugünkü Hadi Magazin Yarışması yazımıza göz atabilirsiniz.

Sevgililer Günü Hadi Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Sevgililer günü hadi yarışması hadi ipucu sorusu ve doğru cevabının ardından başlayacaktır. Günün son yarışmasından önce hadi ipucu sorusu belli olacaktır. Bu anlamlı günde hadi ekibi siz değerli hadiciler için hadi joker kodu da vermiştir. Eğer hala hadi joker kodunu almadıysanız yazımızın alt kısmında bulabilirsiniz.

Hadi ipucu sorusu “Bugünkü ipucumuz Doğu Anadolu Bölgesi ‘nin en büyük ili Erzurum ‘dan geliyor. Erzurum neleriyle meşhur biliyor muyuz? ” olarak soruldu. Bu güzel günde 20000tl ödüllü sevgililer günü hadi yarışmasında finale bir adım yaklaştıracak olan hadi ipucu sorusu doğru cevabı sozdeblog.com farkıyla sizlerle..

SEVGİLİLER GÜNÜ HADİ YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: 🗻 KIŞ TURİZMİ 🗻

Sevgililer Günü Hadi Yarışması Hadi Joker Kodu

Öğlen saatlerinde hadi yarışması esnasında hadi joker kodu paylaşılmıştır. Sevgililer günü hadi yarışması hadi joker kodu öğlen saatlerinde verilmişti. Ancak hala almayan hadiciler mevcut olduğu için hadi joker kodunu bir kez daha siz değerli okuyucularımız için paylaşmaktayız.

Hemen aşağıda verdiğimiz hadi joker kodunu kopyalarak hadi uygulaması içindeki ilgili alana girip joker hakkınızı tanımlayabilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜ HADİ YARIŞMASI HADİ JOKER KODU: SENİSEVİYORUZHADİCİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here