Son Dakika: Hadi Bilgi Yarışması İnstagram Hesabı Açıldı !

0
272
7 Ocak 20.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu ve Joker Kodu

20.30 hadi U.S. Polo ASSN yarışması öncesinde bilgilendirme yapıldı. Sunucu Merve Toy instagram hesabında yaşanan sorundan ötürü hadi bilgi yarışması instagram hesabının kapandığını söyledi. Bir süredir kapalı olan instagram hesabının an itibariyle aktif olduğunu bildirmiştir.

Hadi İnstagram Hesabı Açıldı Mı ?

Resmi hadi bilgi yarışması instagram hesabı açıldı. Bu haber hızlı son dakika olarak yine sosyal medya ağlarını sallamaktadır. Hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaştığı hadi bilgi yarışması instagram hesabı dün kapanmıştı. Hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaşımları hadi bilgi yarışması twitter hesabında verilmişti.

Hadi Bilgi Yarışması İnstagram Hesabının Açıldığını Kim Söyledi ?

Hadi bilgi yarışması instagram hesabının açıldığını yarışma öncesi bilgilendirme ve kuralları hatırlatma esnasında Merve Toy söylemiştir. Bu arada sunucu Merve Toy hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaşımlarını kaçırmamak için hem hadi bilgi yarışması instagram hesabı hem de hadi bilgi yarışması twitter hesabının takip edilmesi gerektiğini belirtmişti.

Peki hadi bilgi yarışması instagram hesabı neden kapatıldı ? Bu konuda halen resmi bir açıklama gelmemiştir.Tahminler ise bir hacker grubu saldırısı olabileceği yönünde, çünkü bu sabahki yarışmada 1. soru itibariyle bir anda yarışma iptal edilmişti ve teknik aksaklıklar olduğu konusunda bilgi paylaşılmıştı.

Hadi Bilgi Yarışması Yılbaşı Süprizleri

Hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaşımlarının yapıldığı hadi bilgi yarışması instagram hesabı artık aktif olduğundan dolayı yılbaşı özel hadi yarışması için takipçiler yılbaşı süprizlerini beklemeye başladı.

Şimdi yılbaşı süprizleri için yılbaşı özel hadi yarışması öncesinde gözler hadi bilgi yarışması instagram ve hadi bilgi yarışması twitter hesaplarına çevrildi.

28 Aralık 12.30 Yarışması – U.S. Polo ASSN. Özel Yarışması

Evet sevgili hadi bilgi yarışması takipçileri 27 Aralık 20.30 yarışması sponsoru olan ve 20.000tl ödül dağıtan U.S. Polo ASSN. 28 Aralık 12.30 yarışmasında bir kez daha sponsor olacak ve 10.000 tl ödül dağıtacaktır. Tabiki 10.000 tl ödülle beraberde 10.000 hadi joker kodu dağıtması beklenmektedir. 28 Aralık 12.30 Yarışması U.S. Polo ASSN. tarafından hadi ipucu sorusuda paylaşılacaktır.

10.000 tl ödüllü kazanan kişilerden olmak için hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu konularında yapacağımız paylaşımları kaçırmamanızı önemle tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here