Son Dakika: Hadi Oyunu İnstagram Hesabı Kapandı mı ?

0
319
hadi instagram hesabi kapandi mi

Merhaba değerli okuyucularımız, sosyal medyanın köklü ağlarından olan instagramda hadi oyunu instagram hesabına ulaşılamamaktadır. 1.2 milyon takipçisi bulunan resmi hadi oyunu instagram hesabının kapandığı dedikoduları yer almaktadır.

Son zamanlarda hadi oyununda sürekli çökmeler yaşanıp hatalı sonuçlar, yarışmaların donup uygulamadan atması gibi sorunlar yaşanırken bugün 21.30 daki zor hadi yarışmasının ardından belli bir süre geçti ve insanlar yarın 12.30 yarışması hakkında bilgi edinmek için instagram arama kısmına hadi oyunu instagram hesabını girdiklerinde ” Üzgünüz, bu sayfaya ulaşılamıyor. Tıkladığın bağlantı bozuk olabilir veya sayfa kaldırılmış olabilir. ” yazısıyla karşılaşınca şok yaşadılar. Şuan en çok merak edilen konuların başında gelen soru olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hadi nedir ?

Hadi nedir, canlı gerçek para ödüllü bilgi yarışması olan hadi oyunu 1.2 milyon takipçisi olan ve aktif olarak yarışmalarına ortalama 500 bin kişinin girdiği bir bilgi yarışmasıdır. Hadi oyunu instagram hesabıyla ilgili gelişmeler oldukça paylaşımımız güncellenecektir.

Bugün gerçekleşen hadi vestel özel yarışması, hadi falım sakız özel yarışması ve son olarakta zor hadi özel yarışmasının ardından insanların bilgi amaçlı girdiği hadi instagram hesabına ulaşılamıyor olması takipçilerinin aklına hesap kapatıldı mı sorusunu getiriyor, lakin unutmayalım ki her zaman olduğu gibi bir ihtimal daha vardır. Bu da hadi instagram hesabının yılbaşı süprizleri öncesinde hadi ekibi tarafından dondurulmuş olacağıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here