1 Şubat 12.30 Hadi Öğlen Yarışması İpucu Sorusu

0
154
1 Şubat 12.30 Hadi Öğlen Yarışması İpucu Sorusu

Şubat ayının ilk gününün ilk yarışması 12.30 hadi öğlen yarışması ipucu sorusu bugün sizlerle olacaktır. Bu ayın ilk yarışmasında ve diğer hadi öğlen yarışmalarına nazaran daha yüksek ödüllü bu yarışmayı kaçırmayın.

Hadi yarışması sürprizleri bugünde devam ediyor mu yoksa ? Hadi yarışması sürprizleri neydi ki diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak dün hadi akşam yarışması öncesinde 13.30 sularında hadi instagram storysinde 20.000 kişiyle sınırlı hadi joker kodu paylaşmıştı. Verilen 20.000 hadi joker kodu kısa süre içerisinde tükenmişti. Ardından 17.00 ‘da Hadi Youtube kanalında Merve Toy biz hadi severlere dün gece saat 00.00 ‘a kadar geçerli olan kişi sınırı bulunmayan hadi joker kodu vermişti.

Dün yapılan hadi akşam yarışmasında hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu neydi, hadi akşam yarışması ödülü ne kadardı merak ediyorsan 31 Ocak Hadi Akşam Yarışması yazımıza göz atabilirsiniz.

Hadi Öğlen Yarışması Ödülü

1 Şubat ‘ın ilk yarışması olan hadi öğlen yarışması ödülü belli oldu. Hadi öğlen yarışması ödülü, bundan önceki 12.30 hadi öğlen yarışmalarına nazaran 10.000tl olarak belirlendi. Normal şartlarda hadi öğlen yarışması ödülü 8.000tl oluyordu, ama bugün ise 10.000tl olarak belirlendi.

Hadi Öğlen Yarışması Joker Kodu

Aslında her hadi öğlen yarışmasında olduğu gibi bugünkü hadi öğlen yarışması joker kodu paylaşımı olmayacaktır. Her hadi yarışmasından önce hadiciler için kritik öneme sahip olan hadi joker kodu paylaşımı ne yazık ki bu öğlende olmadı. Ancak akşam yarışması için bir sürpriz olabilir tabiki. Biz sozdeblog.com ailesi olarak sizlere en doğru ve en hızlı bilgiyi araştırıp ilk anda sunacağız. Bu yüzden paylaşımlarımızı takip etmeyi ve bildirimleri açmayı sakın unutmayın.

Hadi Öğlen Yarışması İpucu Sorusu

Bu ayın ve Cuma gününün ilk yarışması hadi öğlen yarışması ipucu sorusu belli oldu. Bugün öğlen 12.30 ‘daki 10.000tl ödüllü hadi öğlen yarışması ipucu sorusu Amerika ‘nın keşfiyle dünyaya dağılan Hindi ‘den geliyor. Hadi öğlen yarışması ipucu sorusu ve doğru cevabı 12 soruluk hadi öğlen yarışmasında 7. soruyu hatasız geçmenizi sağlayacaktır.

Hadi öğlen yarışması ipucu sorusu “Bugünkü ipucumuz aslında Hindi ‘nin farklı bir adını karşılıyor. Erkek hindiye ne denir biliyor musunuz sevgili hadiciler?” olarak soruldu. Peki Şubat ayının ve bugünün ilk yarışması olan 12.30 hadi öğlen yarışması ipucu sorusunun doğru cevabı nedir? İşte hadi ipucu sorusunun doğru yanıtı sizlerle..

HADİ ÖĞLEN YARIŞMASI İPUCU CEVABI: GURK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here