Turkcell Sarı Günler Hadi Joker Kodu ve Hadi İpucu Burada!

0
135
Turkcell Sarı Günler Hadi Joker Kodu ve Hadi İpucu Burada!

Bugün akşam 20.30 ‘da 30000tl büyük ödülle Turkcell sarı günler hadi yarışması gerçekleştirilecektir. Günün ikinci yarışma heyecanı canlı olarak sizlerle olacaktır.

Günün ilk yarışma heyecanı Merve Toy ‘un sunumuyla 10000tl ödüllü 12.30 ‘da Sendromsuz Hadi Yarışması olarak gerçekleştirilmiştir. Günün ilk yarışma heyecanının ardından şimdi de gözler günün ikinci yarışması Turkcell sarı günler hadi yarışmasına çevrilmiş oldu. Hadi yarışması yeni konseptleriyle 2019 yılına damga vuran online gerçek para ödüllü bilgi yarışması oldu. 2018 yılında birçok dalda ödül alan Hadi girişiminde artık yarışmalarda verilen ödül miktarlarıda artmaktadır.

Turkcell sarı günler özel yarışması bu akşam 20.30 ‘da 30000tl büyük ödülle gerçekleştirilecektir. Turkcell sarı günler özel hadi yarışması öncesinde gözler verilecek olan  joker kodu paylaşımına kitlenmiş durumdadır.

Turkcell Sarı Günler Özel Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Bugünün ikinci yarışmasında her zaman olduğu gibi 7. soruyu doğru cevaplamamızı sağlayacak olan Turkcell sarı günler özel hadi yarışması ipucu sorusu belli olmuştur. Yüzbinlerce hadicinin merakla beklediği Turkcell sarı günler hadi yarışması ipucu doğru cevabı ise sozdeblog.com ailesinden gelmektedir.

Hadi ipucu sorusu “En yaygınn giyilebilir teknoloji ürünlerinden olup bir bilgisayar veya cep telefonuyla entegre edilen kol saatlerine ne ad verilir biliyor muyuz?” olarak soruldu. Turkcell katkılarıyla gerçekleşecek olan 20.30 ‘daki hadi yarışmasının ipucu sorusu doğru cevabı ise siz değerli okuyucularımızla. Yarışmada sizleri final sorusuna bir adım yaklaştıracak olan bu ipucu sorusu ve doğru cevabıyla belkie 30000tl sizin olabilir. Sizde her zaman kazanan hadicilerden olmak istiyorsanız paylaşımlarımızı takip edip site içi bildirimleri açabailirsiniz.

HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: AKILLI SAAT

Turkcell Sarı Günler Özel Hadi Yarışması Joker Kodu

30000tl ödülle bu akşam 20.30 ‘da yapılacak olan Turkcell sarı günler özel hadi yarışması joker kodu paylaşımı gerçekleştiriliyor. Hadi severlerin özlediği ve merakla beklediği hadi joker kodu paylaşımı bugün sizlerle. Hadi ailesi üyeleri her zaman ödülden önce hadi joker kodu paylaşımını merak etmektedir.

Hadi joker kodu sayesinde yarışmada bir soruyu boş bırakma ya da yanlış yapma hakkına sahip oluyorsunuz. Bu akşam 20.30 ‘daki Turkcell katkılarıyla gerçekleştirilecek olan özel hadi yarışması joker kodu sozdeblog.com ayrıcalığıyla siz değerli hadicilerle olacaktır. Bu akşamın 30000tl ödüllü yarışmasına özel 60000 kişilik hadi joker kodu sizlerle olacaktır. Her zaman en hızlı ve en doğru bilgiyi sizlere sunmaktan gurur duyarız.

HADİ JOKER KODU: SARIGUNLER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here